محققان کانادایی می گویند مقامات داده های آزمایشی COVID-19 را با نتایج ‘فاجعه بار’ اشتباه تفسیر می کنند


محتوای مقاله ادامه یافت

قسمت معمولی از آنچه تبدیل شده است یک مشکل جدی در COVID – 19 همه گیر بود : تفسیر غلط از داده های محاکمه ، با “فاجعه بار” نتایج برای مطالعات دیگر ، میلز و همکاران استدلال می کنند در تفسیر مجله پزشکی اخیر.

تحت تأثیر حساب های رسانه ای، هیئت های نظارت علمی اغلب تشخیص نمی دهند که فازهای متمایزی برای بیماری COVID-19 وجود دارد، و آنچه در یک نقطه از بیماری کار می کند ممکن است در نقطه دیگری بی فایده باشد – یا برعکس، آنها در لانست گلوبال بهداشت نوشتند.

میلز در مصاحبه ای گفت: «جامعه علمی بهتر از عموم مردم,” به عوارض COVID نگفته است.» “من فوق العاده از جامعه علمی ناامید شده ام و آنچه می بینم عدم تفسیر انتقادی از این بیماری پیچیده است.”

سر نیک وایت، استاد طب گرمسیری دانشگاه آفورد، از طریق ایمیل تأیید کرد که مطالعه برنامه ریزی شده خودش در مورد هیدروکسی کلروکین به عنوان پیشگیرانه به دلیل نتایج RECOVERY دستور تعطیلی داده شده است.

وایت مقامات بریتانیایی را متقاعد کرد که این تصمیم را معکوس کنند، اما در مقاله مجله خود در این ماه گفت که تعدادی از چنین کارآزمایی هایی «اکنون در معرض تهدید قابل توجهی قرار دارند، چرا که برخی از سازمان های نظارتی فعالانه مطالعات جاری را متوقف کرده اند.»

این عکس فایل گرفته شده در ۲۰ مه ۲۰۲۰، یک بطری و قرص هیدروکسی کلروکین را در حالی که بر روی یک پیشخوان در داروخانه راک کنیون در پرووو، یوتا می نشینند، نشان می دهد. عکس توسط جورج FREY / AFP از طریق گتی تصاویر

میلز گفت: پایان دادن به کارآزمایی های پیش از موعد به دلیل تفسیر غلط و عوامل دیگر به این معنی است که هنوز ناشناخته است که آیا داروهایی مانند هیدروکسی کلروکین می توانند در واقع به عنوان پیشگیرانه مفید باشند یا در اوایل بیماری.

او این مشکل را تا حدودی تا شیوه بی سابقه ای که علم در طول همه گیر در حال برقراری ارتباط است ردیابی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im