محتوای مقاله ادامه یافت

آذرنکا به یک ساعت و ۵۵ دقیقه نیاز داشت تا ویلیامز را در یک ورزشگاه آرتور آش با سقف بسته شکست دهد تا۱۱مین مسابقه متوالی خود را به دست آورد.

ويليامز گفت که اون خيلي قوي شروع کرده سپس (آذرنکا) فقط به مبارزه ادامه داد. او فقط تغییر کرد و شروع به بازی بهتر و بهتر کرد. شاید در مقطعی کمی بیش از حد از پدال گاز خارج شدم.»

به گزارش یاهو اسپورتس، ویلیامز گفت: بدیهی است که ناامید کننده است. او می گوید: «در عین حال کاری را که امروز می توانستم انجام دادم. احساس می کنم زمان های دیگری که نزدیک بوده ام و می توانستم بهتر عمل کنم. امروز احساس کردم خیلی دادم.»

ویلیامز به خبرنگاران گفت که برای آزاد فرانسه که سه بار برنده شده است «قطعاً به پاریس خواهد رفت». او همچنین آسیب پا را پایین آورد.

او می گوید: «زیاد نبود. من فقط داشتم دراز ميکردم . مثل اينکه، من براي يه شليک فرار کردم. از اون اولين قدمي که بردم قوزک پام نبود در واقع آشيل من بود فقط بیش از حد کشیده شد. خيلي شديد بود . بعد این بود.» ویلیامز گفت.

“حالش خوبه. فکر نکنم کاري براي انجام دادن داشته باشه . فکر کنم ويکتوريا خوب بازي ميکرد . این بازی من را در نهایت تحت تاثیر قرار نمی دهد در نهایت، فقط برای آن یک نقطه است.” او اضافه کرد.

آذرنکا اواخر ماه گذشته پس از کناره گیری اوساکا از فینال با مصدومیت همسترینگ برنده وسترن و جنوبی اوپن شد. هیچ مسائل آسیب برای اوساکا چهارم دانه وجود دارد, که نیاز به بیش از دو ساعت به ضرب و شتم 28 دانه آمریکایی جنیفر برادی 7-6 (1), 3-6, 6-3.

این مسابقه که ۲:۱۱ به طول انجامید، تنها دو استراحت خدماتی داشت و دید که نقطه محوری به یک بازی تا حدودی جنجالی آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im