B.C. دادگاه تجدید نظر مانع از زن از استفاده از اصطلاح ‘ماما مرگ’ در کار خود

محتواي مقاله

ونکوور — زنی که خود را «ماما مرگ» می نامد پس از نبرد قانونی طولانی که توسط کالج ماماهای بریتیش کلمبیا راه اندازی شد، از استفاده از این عنوان ممنوع شده است.

دادگاه تجدید نظر، حکم دادگاه ی کم تری را که به پشتا ماری مون حق استفاده از این اصطلاح را داده بود را پس از آن که استدلال می کرد مانع استفاده از آن می شود، حقوق منشور او را نقض کرده بود، را رد کرده است.

MaryMoon ادعا کرد که او برای بیش از 40 سال خدمات مراقبت از مرگ ارائه شده است و کار او هیچ ربطی به تحویل نوزادان.

وکیل MaryMoon در تجدید نظر ادعا کرد که توانایی استفاده از عنوان برای حرفه خود را به خود ارزش، هویت و کرامت او متصل است، که باید تحت منشور محافظت می شود.

یک هیئت دادگاه تجدید نظر سه عضوی به اتفاق آرا این تصمیم را پس گرفته و حکم یرای جلوگیری از استفاده از عنوان را داده است و می گویند که این موضوع بیشتر تجاری است و استدلال ی که حقوق او نقض شده است، بی مبالاتی بوده است.

پیتر ويلکاک، قاضی دادگاه در دادگاه، در نوشتن پانل، گفت قاضی دادگاه پایین تر از دو نظر خطا بود: اول، او تجاوز به بیان را بیش از حد بیان کرد و دوم، او اشتباه متوجه قانون قانونگذاری است که باعث تخلف.

“به این دلایل، از نظر من، قاضی اتاق خواندن ممنوعیت بیش از حد گسترده ای هنگامی که او آن را مهار (MaryMoon’s) توانایی برای توصیف کار خود را با استفاده از کلمه ماما در هر ظرفیت، گفت: “Willcock در تصمیم منتشر شد چهارشنبه.

این گزارش توسط مطبوعات کانادا برای اولین بار گزارش شده اوت 5, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im