بازگشت به پایه باخ

باخ اختراع ندارد. 1 در C عمده: یک تجزیه و تحلیل در اینجا نت موسیقی.. یک نمای کلی از اختراعات و Sinfonias.

“خود را برای دانش آموزان جذاب ترین بخش از باخ شخصیت او نیست مواد آموزشی و یا خود را برجسته تکنیک های عملکرد; به جای آن بود که خود را صادقانه نگرش به دانش آموزان و خود را متفکر و شخصیت. باخ می کنم همه چیز باید امکان “و او هرگز از شنیدن هر چیز امکان پذیر نیست’. در این بیانیه که احتمالا با توجه به تشویق یک دانش آموز که در پایین ارواح برای قادر بودن به اندازه کافی سریع در حال پیشرفت است. همچنین گفته است که یک روز باخ ارائه شده به آمده تا به Kirnberger اتاق برای درس خود را زمانی که او تا به حال یک تب بالا. Kirnberger بعد به استاد خود را به درک کنند که او هرگز نمی تواند به اندازه کافی بازپرداخت او را برای محبت و درد باخ گفت: “نه عزیز من Kirnberger صحبت قدردانی است. من خوشحالم که شما مایل به مطالعه هنر تن از ریشه های آن و آن را فقط به شما بستگی دارد به یاد بگیرند که برای خودتان خیلی از آن را به عنوان شناخته شده تبدیل شده است به من. من نیاز به چیزی از شما اما این تضمین است که شما پیوند است که در نوبه خود در ذهن دیگر دانش آموزان خوب که راضی نیست با عادی lirum-larum و غیره.'”

ارسال شده توسط storybored (1 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

برای تلفن های موبایل بسیار شبیه به فوگ BWV 952 (sheet music) که من برداشت تا مدتی پیش به دلیل آن بود که ساده ترین فوگ من می تواند پیدا کنید. مرتبط با تجزیه و تحلیل بیشتر کار برای این قطعه بیش از حد.
ارسال شده توسط mattamatic در 10:32 AM در 26 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>