پخت برای استراحت

پیدا کردن خودتان در خانه با گذشت زمان و انرژی ؟ “این ایده از پخت و پز و پخت در خصوص واقعا نیاز به یک سطح معینی از تمرکز حواس از کنار گذاشتن هر چیز دیگری که در رفتن در اطراف شما و حاضر بودن در لحظه” Ohana می گوید: (مماسی محتوای هشدار: لینک های قابل توجه covid-19 محتوای مشخص خواهد شد [cv19] اما بسیاری از آنها فقط در مورد پخت).

پخت می تواند تسکین دهنده, اما آن را نیز می تواند مد روز. و زمانی که زنجیره تامین نیست ساخته شده برای روند آن می تواند منجر به کمبود آرد و مخمر [cv19]. ما مطمئن باشید این کمبود موقتی هستند:

وجود دارد هیچ خطر آرد در حال اجرا گفت: Christopher Clark, معاون رئیس جمهور از ارتباطات برای آمریکای شمالی Millers’ Association. “صنعت دسترسی به دانه دارای ظرفیت و تولید محصولات مشتریان ما/مصرف کنندگان می خواهند به همان سرعتی که ما می توانیم او گفت:” در ایمیل.

“من کاملا می تواند و به صراحت می گویند هیچ کمبود وجود دارد” گفت: Robb مکی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی انجمن خبازان که اعضای آن شامل شرکت های بسته بندی و همچنین سازندگان آرد و مخمر است. “آنچه که ما باید یک تقاضا مسئله است.”

اما کمبود تخم مرغ ممکن است دیگر برای حل و فصل [cv19]: “تولید شده است تا حد زیادی تحت تاثیر … اما ما در برخورد با حیوانات زنده و آن طول می کشد زمان برای افزایش اندازه گله.” به اندازه کافی از کسب و کار صحبت کنید هر چند بیایید پخت!

شاید شما می خواهم به کرکی شام رول با استفاده از یک تکنیک ؟

شاید یک هلندی کودک مانند پودینگ یورکشایر در دیدار popover در دیدار gougère با طعم browned و کره و پنیر پارمزان و آویشن?

آیا شما بیش از حد بسیاری از موز ؟ این نان موز دستور العمل های تماس برای پنج. (آجیل اختیاری هستند).

شاید این است که در نهایت هنگامی که شما سعی می کنید به خود استارتر خمیر ترش از آنجا که شما باید زمان و شما نمی توانید پیدا کردن مخمر در سوپر مارکت (شاید که کمبود پاسخ به این توییت از NYT را کتی راجرز “چرا همه انجام خمیر ترش”). در اینجا یک دستور العمل برای یک استارت. اما آن را با استفاده از بسیاری از آرد. شاید این یکی را امتحان کنید? در صورتی که هنوز هم به نظر می رسد بیشتر شبیه به آرد نسبت به نیاز شما در شانس هستید: cook’s Illustrated شما پوشانده شده است.

در حالی که شما دریافت کنید که به سرعت شما می توانید خمیر ترش وافل یا چوب شور را با باطل. به منظور بهبود رنگ خود چوب شور سعی کنید پخت خود را از جوش شیرین قبل از جوشاندن دوغ.

برای دسر ؟ آیا شما سعی شکلات تراشه کوکی ها ؟ منظورم این است که واقعا سعی کردم آنها را ؟ (قبلا)

ارسال شده توسط fedward (2 نظر تعداد)

با تشکر از شما برای ارسال این من فقط به فکر این بودن زمان مناسب برای بهبود مهارت های پخت. شریک زندگی من برنامه ریزی شده است برای بیدار شدن از خواب در ساعت یک و من دوست دارم به آنها را با چیزی… پیشنهادات خوش آمدید, نگه داشتن در ذهن است که من دمار از روزگارمان درآورد تا تخم مرغ سرخ شده در حدود 20% از زمان. در حال حاضر چشم دوخته اند کسانی که شام رول…
ارسال شده توسط بروک اسب در 3:06 PM در مارس 28
یام خمیر ترش! با تشکر از شما به Seamus Blackley برای #QuarantineBakeIn و #YeastLords!
ارسال شده توسط MonkeyToes در 3:08 PM در مارس 28

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de