انجمن ملی محققان (NAS) آمریکا غیر انتفاعی که دستور به “رعایت استانداردهای آموزش هنرهای که پرورش فکری آزادی” با دفاع از آزادی علمی از دانشجویان و دانش پژوهان است افتتاح 1620 پروژه که به مناسبت امضای Mayflower Compact اولین حاکم بر سند مستعمره پلیموت که بریتانیا تاسیس شده در انگلستان است. این پروژه تصور می شد به عنوان یک عمل متقابل به مجله نیویورک تایمز بحث برانگیز 1619 پروژه که راه اندازی شد در ماه اوت گذشته با 100 صفحه منتشر شده است.

این 1619 پروژه توضیح داده شده است به عنوان “یک ابتکار بزرگ از نیویورک تایمز رعایت 400th سالگرد آغاز آمریکا برده داری (که 20 بردگان از آفریقا وارد در جیمز تاون, Va.). هدف آن reframe تاریخ این کشور درک 1619 به عنوان ما درست موسس و قرار دادن عواقب ناشی از آمریکایی های سیاه و سفید در مرکز داستان ما خودمان در مورد که ما که هستیم.”

“ما که هستیم” است که با توجه به پروژه های همکاران یک bleakly تقسیم ملت از ظالمان و ستم — همیشه بود و همیشه خواهد بود. در و plangent j’accuse آفریقایی-آمریکایی روزنامه نگار قدیمی هانا-جونز “معمار” و نویسنده سرب از 1619 پروژه می نویسد که امریکا مسلما “تاسیس نه به دموکراسی بلکه به عنوان یک slavocracy.” او ادعا می کند که “ضد سیاه نژادپرستی اجرا می شود در DNA این کشور است.” که flagellatory محوری دارای مجموعه ای از تن برای هر چیز دیگری — مقالات, اشعار کوتاه داستانی — که شده است و منتشر شده تحت 1619 پروژه. در این reframed پرتره از امریکا قربانی آفریقایی-آمریکایی ها در بسیاری از آن در ادامه صورتهای جایگزین ادعا اسطوره ها از آمریکا استثنایی اخلاقی و آرمان و پیشرفت در پیگیری واقعی برابری.

NAS’ 1620 پروژه — که ویژگی های مقالات پادکست ها و مصاحبه ها – یکی نهادی مثال از ضربه شدید-به 1619 پروژه. در 1619 پروژه وب سایت یکی را پیدا خواهد کرد منطقی مبتنی بر شواهد refutations بسیاری از هانا جونز’ بی پروا و بدون مدرک ادعا می کند مانند او مشاجره است که حسابداری یک ابتکار “که ریشه و تاب بازگشت به کار اردوگاه.” که به عنوان مثال ذکر شده در شدید op-ed نوشته شده توسط راجر کیمبال است که موضوع را با 1619 پروژه در شماره ژانویه معیار جدید.

برجسته مورخ Allen C. Guelzo نوشت: یک تاول زخم زبان زدن به سری در شماره دسامبر مجله شهر که در آن او استدلال می کند که: “1619 پروژه است تاریخچه; آن است که تئوری توطئه. و مانند تمام تئوری های توطئه های 1619 پروژه اعلام کرد با اورکا! که آن را به دست آورد تا توضیحی برای همه چیز و در نتیجه به یک آزرده مخاطبان یک حس است که در نهایت آن را در کنترل از طریق آن درک علت واقعی آن ناخشنودی.”

بسیاری دیگر از پیشرو مورخان در دوره های مربوطه در تاریخ آمریکا شد جرم توسط برخی از خطاهای اساسی آنها در این پروژه روایات و خجالتی نیست در مورد گفت ، پولیتزر-برنده جایزه مورخان گوردون چوب و جیمز مک فرسون همراه با ویکتوریا به bynum شان Wilentz و جیمز Oakes که در میان خود اختصاص داده اند 250 سال به تجزیه و تحلیل انقلاب آمریکا جنگ داخلی و بازسازی عصر (هنوز نشده بودند مشورت برای پروژه) نوشت: نامه ای به بار درخواست اصلاحات به تعدادی از تاریخی falsifications.

جیک سیلوراستاین سردبیر مجله نیویورک تایمز حاضر به تصحیح اشتباهات ذکر شده توسط دانشمندان. در پاسخ به نامه او اظهار داشت که “این پروژه در نظر گرفته شده بود برای رسیدگی به حاشیه رانده آفریقایی-آمریکایی در تاریخ گفتن از ما داستان های ملی و بررسی میراث برده داری معاصر در آمریکا زندگی است. ما خودمان مورخان آن درست است. ما روزنامه نگاران آموزش دیده در نگاه به رویدادهای جاری و شرایط و سوال بپرسید: چرا این راه آن است؟”

این باز است که پذیرش این پروژه تصور می شد نه به عنوان یک تفسیر تاریخچه مبتنی بر شواهد واقعی اما به عنوان یک ندامت محور شکل از عدالت اجتماعی فعالیت برای آفریقایی-آمریکایی است. برای او بخشی هانا جونز که دارای مدرک کارشناسی در رشته تاریخ و آفریقایی-آمریکایی مطالعات و کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری شانه ای بالا انداخت او واقعیت متمرکز علمی منتقدان به عنوان “پیر سفید نر مورخان.”

اگر آن را تنها از لحاظ سیاسی بالغ خوانندگان نیویورک تایمز که در دام این پروژه موضوع ملی self-loathing آن خواهد بود فقط یک علت برای چشم-نورد توسط مخالفان سیاست هویت. اما این بار را گسترش پروژه به یک کتاب و انطباق کلاس درس مواد از آن است. این 1619 پروژه است بنابراین به احتمال زیاد به پایان رسید تا به عنوان دریافت و تاریخی حکمت برای بسیاری از مدرسه کودکان است.

دانشگاه کلمبیا علمی و مسابقه-روابط متخصص جان McWhorter که سیاه و سفید است, نوشت, دلیل, مجله که به دلیل 1619 پروژه “مردم سیاه و سفید خواهد کمك حتی عمیق تر معنا که آمریکا بزرگ نیست و نمی خواهم آنها را در تنها کشوری که می دانید.” او می افزاید: sorrowfully که “در هیچ نقطه دیگر در تاریخ بشر هر گونه مردم تحت هر درجه از ظلم و ستم تصور این نوع از تصویر خود به عنوان سالم است.” این یک فکر غم انگیز اما واقعی.

ملی پست
Twitter.com/BarbaraRKay

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im