Barco ترحم مارتینز منجر آتلانتا ایالات گذشته سینسیناتی

Ezequiel Barco به ثمر رساند و افزود: کمک به یک هدف توسط امرسون Hyndman به حمل آتلانتا ایالات به 2-1 پیروزی بر سینسیناتی در روز شنبه در مرسدس بنز ورزشگاه.

در مقابل یک اعلام حضور 69,301 10th بزرگترین در MLS تاریخ ترحم مارتینز کمک دو کمک به عنوان پنج راه راه های بهبود یافته برای 2-0.

برای حداقل یک بازی آتلانتا ایالات نشان داد که یک تیم تلاش می تواند به غلبه بر از دست دادن مجروح Josef مارتینز بود که این موضوع یک شعار در هفتمین دقیقه و دریافت ورزشگاه گسترده به سلامتی از جمعیت که نشان داده شده در هاله هیئت مدیره چند دقیقه بعد.

این تیم از دست داد centerback لورنس Wyke که مجبور شد فقط قبل از حاصل کار دو تیم.

آتلانتا ایالات بازی خواهد کرد و روز چهارشنبه در هوا نازک از شهر مکزیک در برابر باشگاه امریکا در پا برای اولین بار خود را در لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی سری.

مدیر Frank de Boer دو تغییرات هر دو از ضرورت به شروع 11 در مقایسه با هفته گذشته 2-1 برنده شدن در نشویل. بازی در یک 3-4-3 تشکیل براد گوزان آغاز شده و در هدف با centerback سه نفر از Wyke در اولین شروع خود را با این تیم فرناندو مزا و آنتون Walkes. بروکس لنون آغاز شده و در سمت راست wingback با جیک Mulraney در سمت چپ. اریک Remedi و Hyndman آغاز شده و در هافبک مرکزی با Barco و ترحم مارتینز جلوتر از آنها. در نهایت آدم یاهن آغاز شده و در مهاجم در محل مجروح Josef مارتینز.

پس از یک بیشتر کسل کننده 16 دقیقه آتلانتا ایالات شروع به پیدا کردن فضای پایین سمت راست, مدافع گرگ Garza ، یک شات با Barco ذخیره شد. یک ضرب گلوله جان رفت در طول نوار.

و سپس در دقیقه 21 ترحم مارتینز پس از عبور از لنون, ضرب و شتم چند مدافع سمت راست و قرار دادن یک صلیب به هدف که در آن Barco وجود دارد به اسلاید آن را در برای 1-0 شود. آن Barco هدف دوم و ترحم مارتینز اول کمک کند. Barco جشن با برگزاری هفت انگشتان به نمایندگی Josef مارتینز شماره پیراهن.

آتلانتا ایالات از دست داد و در عین حال یکی دیگر مدافع و دوم در بسیاری از بازی ها که Wyke مجبور شد در دقیقه 43. او و سین سیناتی یورگن Locadia ضربه سر پیش از آن در نیمه. جورج کمپبل در آمد برای Wyke. آن کمپبل MLS اولین. هفته گذشته فرانکو Escobar مجبور شد در حاصل کار دو تیم با آسیب عضلانی. Wyke در آمد در اولین بازی خود را. Centerback مایل رابینسون و بیمارستان ادگار Castillo نیز با آسیب. Castillo به بازگشت.

آتلانتا ایالات افزايش آن منجر به 2-0 در یک هدف از Hyndman دوم خود را در دو بازی در 55 دقیقه است. پس از آتلانتا ایالات گذشت توپ در اطراف Hyndman نقل مکان کرد و به یک جیب فضا در جعبه مجازات. Barco او را در بر داشت. Hyndman تبدیل شده و پاره پاره یک راست پا به ضرب گلوله به نزدیکی گوشه. آن Barco اولین کمک به این فصل است. حیف مارتینز نیز با توجه به کمک.

Cincinnati قطع آتلانتا ایالات برتری 2-1 در knuckling شات با پدیده Kubo از 20 متری در دقیقه 64. توپ را منحرف برای اولین بار در سمت چپ و سپس سمت راست و چپ گوزان ،

Matheus Rossetto ساخته شده و اولین بازی خود را در 67 دقیقه وقتی او آمد برای ترحم مارتینز در چه بود یک حرکت تاکتیکی با چشم نسبت به بازی روز چهارشنبه. Rossetto تنها دوباره به این تیم پیوست برای آموزش در روز جمعه پس از گذراندن چند روز گذشته در برزیل کار به امن ویزای خود را.

Southern Fried فوتبال پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد آتلانتا ایالات:

دنبال من در توییتر @DougRobersonAJC

در Facebook در آتلانتا ایالات اخبار شرکت

آتلانتا ایالات پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im