بیس بال-ژاپن لیگ بیس بال برای شروع در ژوئن 19

توکیو — ژاپن Nippon بیس بال حرفه ای (NPB) لیگ خود را آغاز 2020 فصل در ژوئن 19, لیگ اعلام روز دوشنبه به عنوان دولت آسانسور محدودیت ها با هدف متوقف کردن رمان شیوع کروناویروس.

بازی در ابتدا خواهد بود بازی بدون تماشاگر NPB کمیسر Atsushi سایتو اعلام کرد بدون گفت که طرفداران ممکن است قادر به بازگشت.

این NPB فصل قرار بود به شروع در 20 مارس بوده ولی به دلیل تاخیر coronavirus.

موارد جدید در ژاپن کاهش یافته است به طور قابل توجهی به تازگی و در یک وضعیت اضطراری اعمال شده در مارس برای کمک به جلوگیری از این ویروس است که به تدریج در حال برداشته و ورزش حرفه ای است که اجازه به سر.

سایتو گفت: فصل خواهد بود آغاز خواهد شد در ژوئن 19, تبدیل شدن به حرفه ای برای اولین بار ورزش فوتبال در ژاپن به راه اندازی.

دو تیم برگزار داخل تیم ملی تمرین بازی در خالی ballparks روز دوشنبه به عنوان آنها به دنده تا برای بازگشت به عمل است.

اوزاکا-بر اساس Orix گاومیش و SoftBank Hawks که بازی بیشتر در جنوب در فوکوئوکا برگزار شد scrimmages در زمینه خود را در روز دوشنبه.

Kyodo News گزارش داد که گاومیش مجاز خبرنگاران به ورزشگاه اما با ماسک و متوسط چک.

تحت اولیه فاز جدید کروناویروس کاهش قوانین وقایع تا 50 نفر در حال انتظار برای اجازه داده شود. بعد, تا 1000 نفر خواهد شد به احتمال زیاد قادر به جمع آوری.

چند تا از ژاپن برترین باشگاه های فوتبال از جمله Andres Iniesta را Vissel کوبه نیز شروع به آموزش در روز دوشنبه.

Mitsuru Murai, رئیس فوتبال جی لیگ گفت: در هفته گذشته ثابت لیست خواهد بود منتشر شده در مارس 29.

J. باشگاه های لیگ به شمار می رود با توجه به چهار یا پنج هفته آماده سازی قبل از از سرگیری فصل بود که به حالت تعلیق در فوریه.

Coronavirus شیوع همچنین مجبور المپیک دهندگان برای به تعویق انداختن 2020 توکیو بازی های سال است. (گزارش شده توسط جک Tarrant; ویرایش توسط پیتر رادرفورد و رابرت Birsel)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im