بیس بال پارچه کشباف استفاده می شود به کروناویروس, ماسک, لباس

رونالد Acuna نیوجرسی است که می تواند پوشیده شده اند این فصل بیس بال توسط بزرگترین بریوز فن در حال حاضر یک ماسک محافظ در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

متعصب این شرکت که تولید کننده لباس های لیگ اصلی بیس بال است به حالت تعلیق تولید کشباف و در عوض با استفاده از توری های پلی استر پارچه به ماسک و لباس برای بیمارستان ها در پنسیلوانیا و در نزدیکی متحده است.

New York Yankees پینستریپس شد و هنوز هم در رواج در بیس بال برنامه ریزی شده روز افتتاحیه — تنها دوخته شده بر روی لباس های حفاظتی ساخته شده توسط شرکت پوشاک.

مایکل روبین بنیانگذار و رئیس اجرایی از متعصب بود تماشای تلویزیون در هفته گذشته زمانی که او زده بود این ایده به نوبه خود 360,000-فوت مربع تسهیلات در ایستون پنسیلوانیا به یک کارخانه برای COVID-19 ویروس مبارزه است.

در حالی که روبین در نظر گرفته که چگونه او می تواند آن را به اتفاق می افتد, St. Luke بیمارستان در بیت لحم رسیده به متعصب اواخر هفته گذشته در مورد امکان شرکت تولید ماسک. پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ و دادستان کل جاش شاپیرو هر تماس روبین بیش از آخر هفته و گفته روبین دولت در “نیاز مبرم” بیشتر ماسک و لباس.

متعصب توسعه یک نمونه اولیه بود که تایید شده توسط دولت اضطراری آژانس و سه شرکت متوقف شد تولید تمام بیس بال کشباف.

روبین محدود مالکیت شریک NBA Philadelphia 76ers و NHL, New Jersey Devils گفت که او تا به حال به برکت MLB کمیسر راب مانفرد برای جلوگیری از تولید کشباف.

“ما باید یک میلیون متر پارچه که ما را به این بازی بیس بال, لباس, از, چه شما فکر می کنم اگر ما را که پارچه و ساخت ماسک و لباس” روبین آسوشیتدپرس گفت. “او بلافاصله گفت:” بزرگ است. من می خواهم به انجام آن بلافاصله. مهم ترین چیز این است که ما باید برای کمک به قهرمانان در مقابل خط و بیس بال می تواند کمک به ایفای نقش در آن است.”

بنابراین با مانفرد را حمایت از تولید در $300 کشباف برای بیس درخشان ترین ستاره متوقف شد. این شرکت باعث می شود لباس برای MLB و نایک.

متعصب اظهار داشت: ساختن ماسک و لباسهای روز سه شنبه و روبین امیدوار به تولید نزدیک به 15,000 ماسک و لباس در روز است. روبین که اصلاحات داد لابی برای تغییر به حالت تعلیقی و آزادی مشروط قوانین و گفت: تقاضا برای 95 درصد ماسک. این کارخانه تولید شده بود تعطیل به عنوان غیر ضروری کسب و کار اما حدود 100 کارگران بازگشت به کار برای متعصب.

این شرکت در حال ساخت در سطح 1 ماسک استفاده می شود برای کم خطر روش های غیر جراحی است که این استاندارد پذیرفته شده برای فولاد و رویه ای استفاده کنید.

روبین گفت: گرگ گفت متعصب آنها خواهد پرداخت ماسک و لباس. روبین اگر چه گفت که او به صحبت کرد مانفرد و متعصب تیمی با MLB به ارائه لباس بیمارستان بدون هیچ هزینه به کسانی که نیاز دارند در پنسیلوانیا و نیوجرسی و نیویورک.

روبین که خالص ارزش 2.3 میلیارد دلار با توجه به فوربس گفت: این امر هزینه متعصب حدود 3 میلیون دلار به ماسک و لباس و این شرکت تولید حداقل 1 میلیون در طی چند ماه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de