بیس بال همه-آریزونا ایده پیچیده است: گرما روبات و بیشتر

بوستون Chris فروش برای فصل زیر آرنج عمل جراحی فکر در مورد چشم انداز از هم تیمی های خود منزوی در منطقه ققنوس برای یک دوره طولانی اگر لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان خود را اتخاذ همه آریزونا شروع فصل.

“من نمی دانم اگر من می تواند نگاه بچه ها من فقط از طریق یک صفحه نمایش برای چهار یا پنج ماه است. همان چیزی که می رود و با همسرم” پارچ روز سه شنبه گفت. “این یک زمان طولانی است. اما مردم آن را انجام داده اند در سخت حالات من حدس می زنم. من فکر می کنم بسیاری از بدانند به انجام است.”

قرار دادن تمام 30 تیم در منطقه ققنوس در این فصل و بازی در خالی ballparks بود در میان ایده ها مورد بحث و دوشنبه در یک تماس میان پنج مقامات بالا از MLB و بازیکنان کانون بود که رهبری کمیسیون راب مانفرد مردم آشنا با بحث آسوشیتدپرس گفت. آنها صحبت کرد به AP خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ جزئیات اعلام شد.

با آن فصل به تعویق افتاد با توجه به جدید coronavirus هر دو طرف به دنبال راه هایی برای در راه است. کانزاس, شهرستان, مدیر, Mike Matheny احساس ممتاز برای کمک به این کشور بازگشت و به ظاهر عادی و ارائه یک فرار برای طرفداران.

“فقط در پرش و اعتماد است که ما ممکن است می دانم که زمانی که ما دوباره به هم متصل با خانواده ما و اعتماد است که زمانی که مقامات بهداشت تصمیم می گیرید آن را OK ما قادر خواهیم بود که” Matheny گفت. “اما در این میان چیزی که واقعا کمک به فرایند درمان است.”

>> مارک بردلی: ورزش مهم نیست در حال حاضر

بیس بال مقامات قصد مطالعه که گزینه های ممکن است از لحاظ اقتصادی قابل دوام خواهد بود و به دست آوردن مصوبات لازم است. لیگ گفت: هنوز به دنبال تصویب هر طرح از فدرال و ایالتی و مقامات محلی و یا از بازیکنان در ارتباط است.

“MLB شده است به طور فعال با توجه به متعدد احتمالی برنامه های است که اجازه می دهد بازی برای شروع یک بار سلامت عمومی وضعیت بهبود یافته است به نقطه ای که آن را بی خطر است برای انجام این کار” کمیسر دفتر در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما در مورد ایده برگزاری بازی در یک موقعیت به عنوان یک گزینه بالقوه ما حل و فصل نیست که گزینه ای و یا توسعه یک برنامه ریزی دقیق.”

آریزونا دارای 10 بهار آموزش ballparks به علاوه آریزونا دایاموند بکس’ تعقیب زمینه همه در حدود 50 مایل است. ققنوس شهرداری ورزشگاه — اوکلند را بهار آموزش پایه و در حال حاضر آریزونا دولت در ورزشگاه — گزینه ای همراه با گراند کانیون Brazell زمینه است.

تعقیب زمینه می تواند میزبان بازی های مختلف هر روز زیر آن سوئیچ به یک سطح مصنوعی جلوتر از 2019 فصل است.

“ما هرگز قادر به انجام آن با چمن اما در حال حاضر با چمن مصنوعی کاملا” دایاموند رئیس جمهور دریک سالن گفت.

بیس بال نگاه متفاوت خواهد بود در خالی ballparks. بازیکنان از آرام و شیکاگو وایت ساکس و هنوز هم به خاطر بازی در یک خلوت متری کمدن در سال 2015 زمانی که ناآرامی های مدنی ناشی از یک بسته-درب های بازی. بازی سرعت همراه در 2 ساعت 3 دقیقه.

“این یک احساس عجیب و غریب داشتن هیچ کس در غرفه” گفت: فروش یک عضو از کسانی White Sox. “اما گاهی اوقات شما رو به وفق دهند. گاهی اوقات شما باید برای انجام برخی از چیزهایی که برای خوب بیشتر از آنچه که در اطراف شما است.”

که در یک بار. این خواهد بود که هر روز تقریبا 15 بازی در روز است.

“احساس من این است که این طلاق این بازی از طرفداران به جز از طریق تلویزیون و این یک اشتباه” کمیسر سابق پری وینسنت گفت. “من فکر نمی کنم یک سخنرانی تلویزیونی بازی بدون مخاطب و بدون فن واکنش یک ایده عالی است. من فکر می کنم آن متولد در ناامیدی. من یک کشاکش و یک بیت از یک عاشقانه است. من فکر می کنم ما باید صبر کنید تا زمانی که ما در حال حاضر می توانید بازی را در بهترین نور است.”

ققنوس شهردار کیت Gallego حفظ بازیکن و بهداشت عمومی خواهد بود که اولویت دارد.

“وجود دارد یک فرد در این سیاره است که نمی خواهند به بازگشت به یک زمان و مکان مشخص شده توسط آشنایی و هیچ چیز وجود دارد بیشتر آشنا از ورزش به خصوص آمريکا تفریح و سرگرمی بیس بال” او در بیانیه ای گفت. “همه زندگی ما پست-COVID-19 نگاه متفاوت است. در شهر ما ارزش انعطاف پذیری و نوآوری و مایل به کار با بسیاری از ورزش های مختلف franchises که تماس ققنوس, صفحه اصلی, اما تنها اگر بهداشت عمومی منجر هر بحث است.”

مدیر سابق جیم لیلند فکر می کند بازی را به بازگشت به میدان در برخی از نقطه در این سال است.

“من تحسین مردم که در حال تلاش برای خلاق و آمد تا با ایده های مختلف,” او گفت:. “در پایان روز آنها آمده تا با برخی از نوع فوق العاده بسته است. آن را فقط یک ماده از وقتی که رفتن به آن اجازه داده شود.”

شروع فصل در آریزونا ارائه مقدار زیادی از عوارض:

SOME LIKE IT HOT

درجه حرارت متوسط بالا از 105 در ققنوس در ماه ژوئن و دماسنج را آغاز کرده است فقط به شیب در 5 p. m. زمانی که احتمالا بسیاری از بازی شروع می شود به منظور در زمان نخست در سواحل شرق. تعقیب زمینه را جمع شدن سقف و تهویه مطبوع می تواند آن را به یک سایت از doubleheaders و حتی tripleheaders.

گسترش فهرست اسامی

با توجه به گرما و فشرده, برنامه, فعال, فهرست اسامی می تواند گسترش از 26. با تیم جدا شده و وضعیت جزئی لیگ نامشخص, فوق العاده بازیکنان همچنین می توان در این گروه است.

مسائل مربوط به پول

چقدر آن را هزینه برای قرار دادن تیم و پرسنل که در سفر با آنها در هتل ها برای دو برابر زمان معمول (بدون درست خانه بازی ها به جز D-پشت)? وجود دارد احتمالا می تواند پس انداز با نیاز نیست پرواز چارتر برای سفرهای جاده ای اما چه درصدی از این هزینه متعهد شد در پیشبرد ؟ علاوه بر این عدم وجود بلیط درآمد می تواند مضر برای بسیاری از تیم ها. خواهد حقوق بازیکن بود برش ؟ که می شود به فروش ورزشگاه علامت?

HOMEFIELD استفاده

آیا 15 بهار آموزش مستاجر تیم در آریزونا همیشه خانه clubhouses? خواهد آنها استفاده از بازی در ballparks در طول نمایشگاه فصل ؟

لوله

بازی در خالی ballparks خواهد نگه داشتن جریان پول از منطقه ای ورزشی و شبکه های تلویزیون ملی قرارداد با Fox ESPN و ترنر. وجود دارد حتی ممکن است گسترش ملی پخش می شود.

تست

بازیکنان تیم کارکنان و ballpark حمل و نقل و پرسنل هتل را به آزمایش می شود غالبا برای کوروناویروس.

جداسازی

آنچه که در این قانون اگر یک بازیکن است که تولد و یا اگر او یک بیمار پدر و مادر همسر یا فرزند ؟ آیا او مجاز به ترک ؟ و اگر خواهد او را قرنطینه می شود و پس از بازگشت ؟

روبات

خواهد اتوماتیک توپ/اعتصاب سیستم در حال آزمایش در افراد زیر سن قانونی جایگزین صفحه اصلی داوران تماس رزین اجازه می دهد آنها را برای حفظ فاصله اجتماعی از batters و فو?

پخش

بهار آموزش ballparks نیست سیمی برای نقد و بررسی فیلم. می شود آن را به ارزش هزینه و یا می MLB بازگشت به قبل از سال 2008 چشم انسان استاندارد است ؟

برنامه

با تیم در همان منطقه خواهد سه و چهار سری بازی بود استاندارد و یا خواهد MLB مخلوط آن را تا ؟ در طول بهار, آموزش تیم معمولا سوئیچ مخالفان روزانه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net