اساسا Interdimensional رادیو

کانال 101 (قبلا توییتر همچنین نگاه کنید کانال 101 نیویورک) معشوق قدیمی تر-از-یوتیوب mini-TV-show-ساخت مسابقه که راه اندازی مشاغل از Justin Roiland و دن هارمون می بیند تنها یک راه برای نگه داشتن مربوطه در این زمان از suckage: رادیو 101 (نام معدن زیرا آنها فکر نکرده یکی هنوز) جدید هر دو هفته یکبار مشترک پادکست به روی همه باز با یک میکروفون و صوتی-ویرایش برنامه ها مانند آنهایی که رایگان مرتبط از اینجا. قوانین برای ورود بعد از پرش.

از توضیحی Patreon پست مرتبط از ارتباط توییت (به دور زدن هیچ Crowdfunding لینک کلیک کنید تا کنون قانون):

شما می دانید که چگونه کانال 101 کار می کند, درست است ؟ به شما ارائه یک پنج دقیقه یا کوتاه خلبان و مخاطبان آرا برای آنهایی که آنها می خواهم به عقب می آیند. اگر آن را ندارد, شما باید سی روز را به قسمت دیگری. از آنجایی که ما نمی تواند از نظر قانونی برگزاری نمایش در حال حاضر ما در حال راه اندازی یک راه متفاوت برای نگه داشتن کانال 101 روح زنده در طول این بحران جهانی است. امروز ما در حال باز ارسالی برای یک پادکست جدید سرمایه گذاری که برای تمام مفاهیم و اهداف همان چیزی است اما در صدا متوسط. خود را برای ما ارسال پنج دقیقه یا کمتر صوتی خلبان و اگر ما آن را دوست دارم ما قرار داده و آن را در نشان می دهد. اگر شما رای دادند و شما باید تقریبا دو هفته به یک قسمت جدید.

فقط با 101 شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر آنچه شما می خواهید. رفتن گراز وحشی. موسیقی, صدا, جلوه های صوتی, اقدام — امکانات بی حد و حصر هستند. فقط مطمئن شوید که آن را نگه می دارد توجه ما است و ما می توانیم آن را تصور کنید تبدیل شدن به یک نمایش کامل.

ارسال خلبانان خود را به عنوان یک MP3 به [email protected] با “پادکست” در خط موضوع. ایمیل نیز باید شامل نام خانوادگی و نام خود را نشان می دهد و هر گونه اعتبار شما می خواهید گنجانده شده است. همه ساله adages در مورد چه چیزی باعث خوب 101 خلبان هنوز هم اعمال می شود و شما می توانید برخی از راهنمایی های مفید در این ارسال صفحه رسمی 101 سایت. شما نمی نیاز به گفتن نام خود را نشان می دهد خود را نشان می دهد مگر اینکه شما می خواهید به. آن معرفی خواهد شد و اعتبار خود را خواهد بود به عنوان خوانده شده با صدای بلند. شما هنوز هم می تواند نوشتن یک جاذب تم آهنگ و یا چیزی است که اگر شما احساس می کنید مانند آن است.

(یک نکته از خودم که من به یاد داشته باشید خواندن در جایی: با توجه به مدت محدودیت بهتر است برای شروع با آنچه که به طور موثر ‘قسمت دو’ به جای پر کردن خلبان خود را با یک منبع داستان. شما می توانید نشان می دهد ریشه های بعد هنگامی که مخاطبان خود را تبدیل به سرمایه گذاری.)

ارسال شده توسط BiggerJ (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im