بسکتبال: 13 منطقه مسابقات اجرا به دوشنبه

هر رتبه بندی دبیرستان تیم بسکتبال جان سالم به در آن منطقه مسابقات هفته گذشته پیشرفت به دولت برگشتی اما نه هر منطقه مسابقات جان سالم به در برد آب و هوا.

سیزده از 56 مناطق خواهد شد بازی بازی مسابقات دوشنبه شب به دلیل طوفان زمستانی که رفت و از طریق شمال گرجستان در روز شنبه. کسانی که 13 قهرمانی به همراه چندین بازی دیگر برای مقام سوم را تصمیم ارزشمند بذر موقعیت خود را در دولت مسابقات که جمعه آغاز می شود.

“منطقه مسابقات: برنامه/نتايج

چهار تیم از هر منطقه بالاتر از کلاس را به دولت مسابقات وجود دارد و هیچ تلفات در میان بالا 10 تیم در هر یک از هفت طبقه. همه آنها ساخته شده این مسابقات است.

منطقه مسابقات حاضر شامل برخی از برخی از شگفتی و تاریخ ساخت ، لافایت دختران واجد شرایط برای دولت مسابقات برای اولین بار با توجه به بکی تیلور از گرجستان بسکتبال پروژه. لافایت است که اعتقاد بر این بود که تنها مدرسه ای که وجود داشته است برای هر فصل از مسابقات دولت آغاز شد که در سال 1945 بدون ساخت ظاهر.

آنها در حال بازی امشب برای سوم یا چهارم در یک بازی در برابر Pickens در منطقه 7-AAAA.

“حذفی براکت: دختران و پسران مسابقات

در ضمن گول زدن دختران شهرستان موفق به واجد شرایط برای اولین بار از سال 1991. بود که طولانی ترین فعال رگه در دولت است.

امشب دو ردیف 1-رتبه بندی تیم پسران در حال بازی برای منطقه عنوان به عنوان گریسون از کلاس AAAAAA پخش در شماره 3 شیله برای منطقه 8 تاج و سنت فرانسیس از کلاس خصوصی نقش شماره 3 کوه Pisgah مسیحی در منطقه 5 در Holy Innocents’.

بهترین دختران بازی روز شنبه در کلاس های خصوصی که در آن پنج تیم در حال بازی. آنها شماره 1 سنت فرانسیس در مقابل شماره 5 کوه فاران مسیحی شماره 3 Holy Innocents’ در مقابل شماره 4 وسلی شماره 2 الخليل مسیحی در مقابل unranked Lakeview آکادمی.

رتبه بندی نهایی قبل از مسابقات دولت خواهد بود سه شنبه منتشر شد.

منطقه بازی امشب:

منطقه 8-AAAAAAA

(در شیله)

دختران

سوم و چهارم حذفی: #1 گریسون در مقابل #3 نیوتن 3 p. m.
قهرمانی: #2 آرچر در مقابل #4 Rockdale County, 6 p. m.

پسران

سوم و چهارم حذفی: #3 کماندار در مقابل #4 نیوتن 4:30 بعد از ظهر
قهرمانی: #1 گریسون در مقابل #2 شیله, 7:30 p. m.

منطقه 6-AAAAAA

(در Sequoyah)

دختران

سوم-محل بازی: #5 جنوبی کاب در مقابل #3 Sequoyah, 4 p. m.
بازی مسابقات قهرمانی: #1 هریسون در مقابل #2 Sprayberry, 7 p. m.

پسران

سوم-محل بازی: #9 Sprayberry در مقابل #2 Sequoyah, 5:30 p. m.
بازی مسابقات قهرمانی: #1 جنوب کاب در مقابل #3 Allatoona, 8:30 p. m.

منطقه 8-AAAAAA

(در گینسویل)

دختران

سوم-محل بازی: #3 ویندر-بارو در مقابل #4 Habersham مرکزی 3 p. m.
بازی مسابقات قهرمانی: #2 Dacula در مقابل #1 Lanier, 6 p. m.

پسران

سوم-محل بازی: #3 ویندر-بارو در مقابل #4 Dacula, 4:30 بعد از ظهر
بازی مسابقات قهرمانی: #2 گینزویل در مقابل #1 Lanier, 7:30 p. m.

منطقه 6-AAAA

(در جنوب شرقی Whitfield)

دختران

سوم-محل بازی: #3 Pickens در مقابل #4 LaFayette 4 p. m.
قهرمانی: #2 غربی Whitfield در مقابل #1 Gilmer, 7 p. m.

پسران

سوم-محل بازی: #3 Pickens در مقابل #4 میراث-کتوسا, 5:30 p. m.
قهرمانی: #2 غربی Whitfield در مقابل #1 LaFayette 8:30 p. m.

منطقه 7-AAAA

(در شاخه گل و بلبل)

دختران

سوم-محل بازی: #3 شاخه گل و بلبل در مقابل #4 Chestatee, 3 p. m.
قهرمانی: #2 سفید شهرستان در مقابل #1 Marist, 6 p. m.

پسران

سوم-محل بازی: #3 Marist در مقابل #4 Chestatee, 4:30 بعد از ظهر
قهرمانی: #2 خوشا به تثلیث در مقابل #1 دانمارک 7:30 p. m.

منطقه 6-AAA

(در شمال موری)

دختران

سوم/چهارم #5 Calhoun در مقابل #3 Coahulla نهر 3 p. m.
قهرمانی: #1 Ringgold در مقابل #2 Sonoraville, 6 p. m.

پسران

سوم/چهارم #6 Adairsville در مقابل #4 Calhoun, 4:30 بعد از ظهر
قهرمانی #2 Lakeview-فورت اگلتورپ در مقابل #1 شمال موری 7:30 p. m.

منطقه 7-AAA

(در شرق سالن)

دختران

سوم/چهارم #5 Fannin County مقابل #3 Dawson County, 3 p. m.
قهرمانی: #1 بیشتر آتلانتا مسیحی در مقابل #2 شمالی سالن 6 p. m.

پسران

سوم/چهارم #3 شمالی سالن در مقابل #4 چروکی بلوف, 4:30 بعد از ظهر
قهرمانی #2 بیشتر آتلانتا مسیحی در مقابل #1 Dawson County, 7:30 p. m.

منطقه 8-AAA

(در کالج امانوئل)

دختران

سوم/چهارم #3 Hart County مقابل #4 Jackson County 4 p. m.
قهرمانی #2 Morgan County مقابل #1, Jefferson, 7 p. m.

پسران

سوم/چهارم #2 Hart County مقابل #4 Monroe منطقه 5:30 p. m.
قهرمانی: #1 جفرسون در مقابل #3 Franklin County, 8:30 p. m.

منطقه 7-AA

(در Chattooga)

دختران

مقام سوم حذفی: #4 گوردون مرکزی در مقابل #3 Dade County, 4 p. m.
قهرمانی: #2 rocky ford vs. #1 Chattooga, 7 p. m.

پسران

مقام سوم حذفی: #4 Coosa در مقابل #3 مدل 5:30 p. m.
قهرمانی: #2 rocky ford vs. #1 Chattooga, 8:30 p. m.

منطقه 8-AA

(در Rabun County)

دختران

مقام سوم حذفی: #2 Putnam County مقابل #1 Rabun County, 4 p. m.
قهرمانی: #5 بانک های شهرستان در مقابل #3 Union County, 7 p. m.

پسران

مقام سوم حذفی: #5 Putnam County مقابل #3 Union County, 5:30 p. m.
قهرمانی: #2 دایره اجتماعی در مقابل #1 بانک County, 8:30 p. m.

منطقه 5-یک

(در Holy Innocents’)

دختران

قهرمانی: #2N وسلی در مقابل #1N Holy Innocents’ 5:30

پسران

قهرمانی: #2S Greenforest مسیحی در مقابل #5N Galloway, 7:15

منطقه 6-یک

(در پادشاه ریج مسیحی)

دختران

قهرمانی: #2B کوه فاران مسیحی در مقابل #1B سنت فرانسیس, 6:00

پسران

قهرمانی: #2B کوه Pisgah مسیحی #1B سنت فرانسیس 7:30

منطقه 8-یک

(در تجارت)

دختران

قهرمانی: #2 Lakeview آکادمی در مقابل #1 الخليل مسیحی 6:00

پسران

قهرمانی: #2 شهرهای شهرستان در مقابل #4 ریورساید نظامی, 7:30

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net