بسکتبال نهایی پیشنمایش: وودوارد پسر 13 دیگران به دنبال اولین دولت عنوان

یک نسل پیش آنتونی توماس به یک ستاره بسکتبال بازیکن در وودوارد آکادمی و از چهره های برجسته در یک تاریخی دولت نیمه نهایی اجرا شود. توماس را بازی برای Furman, بازگشت به وودوارد به عنوان دستیار در سال 2005 و تبدیل به سر مربی در 2009-10. توماس القاء شد به مدرسه دو و میدانی سالن از شهرت و پنج سال پیش.

وجود سنت در آن سالن از شهرت. وودوارد تیم های ورزشی موفق به کسب 72 دولت عنوان برای اولین بار در سال 1946 توسط پسران شنا تیم.

اما وودوارد آکادمی هرگز برنده مسابقات قهرمانی کشور پسران در بسکتبال. آنچه را که دستاورد معنی به 120 سال مدرسه و فارغ التحصیل که کارگردانی آن ؟

“براکت: پسران | دختران

“تا آنجا که به مدرسه مربوط می شود به آن معنی خواهد بود که همه چیز را” توماس گفت: جمعه آینده روز جمعه کلاس AAAA نهایی در برابر عبور از نهر. “این امر می تواند برای هر کسی که آمده و فرسوده این نیوجرسی و پشتیبانی وودوارد بسکتبال. برای این جامعه آن عالی خواهد بود. آن را ندارد به هر چیزی برای انجام با من شخصا. من فقط می خواهم به مطمئن شوید که این بچه ها یک تجربه بزرگ و در یک نمایش قرار داده است که این مدرسه افتخار خواهد بود.”

تاریخچه خواند برای وودوارد و چند تن دیگر گرجستان تیم بسکتبال این هفته در مکن که در آن از 16 دولت نهایی خواهد شد بیش از چهار روز آغاز روز شنبه.

در واقع وودوارد حریف هرگز برنده دولت عنوان در هر ورزش. عبور از نهر یک مدرسه آگوستا که در سال 1999 افتتاح شده دولت مسابقات برای اولین بار در این سال است. دو دولت دیگر مسابقه پایانی تیم های که هرگز برنده پسران بسکتبال قهرمانی. کسانی که می آیند در AAAAAA (فلوریدا در مقابل Lanier) و AAAAA (Dutchtown در مقابل سرو Shoals).

تیم های دیگر به دنبال اولین دولت عنوان در ورزش خود هستند گریسون پسران (AAAAAAA), Jefferson را پسران (AAA) Treutlen را پسران (A), Glynn آکادمی دختران (AAAAAA), Kell را دختران (AAAAA), Troup دختران (AAAA) غرب را دختران (AA) و ویلر شهرستان girls (یک).

این ورزش سنتی قدرت خود را بگویم. شش قهرمان هنوز هم ایستاده است. آنها Therrell (AA) و فرانسیس (A-خصوصی) در میان پسران تیم و Westlake (AAAAAAA), امریکاس (AAAAA) داگلاس (AA) و Holy Innocents’ (A-خصوصی) در میان دختران تیم است. Buford تعقیب یک چهارم مستقیم دولت عنوان Westlake سوم.

فینال, بازی های برگزار شده در بخش و یا کل در مکن سالن بزرگ برای 51 بار در سال جاری نیز باقی می ماند یک ویترین برخی از دولت بازیکنان نخبه.

وودوارد ستاره است 7-پا مرکز واکر کسلر پسر سابق گرجستان ستاره چاد کسلر. امضا شده با کارولینای شمالی است دولت ردیف 1 ارشد پسران چشم انداز.

گریسون پاسداران Deivon اسمیت (ایالتی می سی سی پی) و کالیب مورفی (جنوب فلوریدا) باید تیم خود را در بالای رتبه بندی پنج ملی شد. سنت فرانسیس گارد Dwon Odom (Xavier) یکی دیگر از top-50 ملی استخدام.

در میان دختران گرجستان متعهد گارد Zoesha اسمیت منجر Glynn آکادمی به آن نهایی پس از سال 1952. پس از آن وجود دارد قابل توجه موج junior همه بالای 100 ملی چشم انداز که قرار داده ایم تیم خود را در آستانه. آنها عبارتند از: Sania Feagin از پارک جنگلی, Jillian Hollingshead مقدس مردم بی گناه’, ساشا واشنگتن از Collins تپه و میا مور سنت فرانسیس.

اما آن را تنها در چارچوب تیم های خود را که آنها مهم در حال حاضر به عنوان مادام العمر خاطرات برای آنها و حامیان آنها در حال ساخته شده بود.

در وودوارد, توماس به خاطر بازی بزرگترین بازی از مدرسه خود را بالا حرفه ای در همان مکن سالن بزرگ است. او یک تاریخ و گارد در سال 1997. برخی از معلمان خود را که ریشه در آن روزها خود را در دانشکده همکاران امروز هنوز هم به عنوان افتخار.

“این خیلی باحال بود سپس” توماس گفت. “ما یک تیم ما احساس تا به حال یک شوت خوب زد و به خوبی تیم کلمبیا در مکن. تاپیک های مختلف وزوز زمانی که شما این مراتب است. به عنوان یک مربی من همیشه می خواستم بچه های ما به این احساس. در سال گذشته ما چهار نهایی و نمی توانید کار انجام می شود. من هیجان زده برای دوباره آنها به این فرصت را داشته باشد. که همه ما می تواند برای بپرسید.”

فینال برنامه

جمعه

2 p. m. و – یک-خصوصی دختران (سنت فرانسیس مقدس در مقابل مردم بی گناه’)
4 p. m. و – یک-خصوصی پسران (سنت فرانسیس در مقابل Greenforest مسیحی)
6 p. m. و – یک-عمومی دختران (مرکزی-Talbotton مقابل Wheeler County)
8 p. m. و – یک-عمومی پسران (Treutlen مقابل Hancock مرکزی)

پنج شنبه

2 p. m. – AA دختران (جنوب غرب در مقابل داگلاس)
4 p. m. – AA پسران (سواینزبرو مقابل Therrell)
6 p. m. – AAA دختران (ساحل مقابل آتلانتا بیشتری مسیحی)
8 p. m. – AAA پسران (سرعت آکادمی در مقابل جفرسون)

جمعه

11 a. m. – AAAA دختران (امریکاس-سامتر مقابل Troup)
1 p. m. – AAAA پسران (وودوارد آکادمی در مقابل عبور از نهر)
6 p. m. – AAAAA دختران (Kell در مقابل امریکاس)
8 p. m. – AAAAA پسران (سرو Shoals مقابل Dutchtown)

شنبه

1 p. m. – AAAAAA دختران (Glynn آکادمی در مقابل پارک جنگلی)
3 p. m. – AAAAAA پسران (فلوریدا در مقابل Lanier)
5:30 p. m. – AAAAAAA دختران (Westlake مقابل هیل کالینز)
7:30 p. m. – AAAAAAA پسران (ویلر در مقابل Grayson)

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>