بسکتبال-Ionescu برداشت اول در WNBA مجازی پیش نویس تحت قرنطینه

سابرینا Ionescu انتخاب شد برای اولین بار به طور کلی در WNBA پیش نویس روز جمعه به عنوان قرنطینه مربیان و بازیکنان چرخد و به یک فرمت آنلاین در میان زندگی در عصر جدید کروناویروس.

دانشگاه اورگان گارد اول NCAA بازیکن به نمره 2,000 حرفه امتیاز از 1000 پرتاب ریباند و 1 ، 000 کمک انتخاب شد توسط نیویورک آزادی به عنوان حق رای دادن به نظر می رسد برای بازسازی پس از back-to-back فصل عملکرد بدون زرق و برق.

“من به دنبال به انجام همه چیز را که من احتمالا می تواند به بهتر در هر جنبه که آیا نمره دفاع از, بازگشت, عبور,” Ionescu به خبرنگاران گفت:.

“من واقعا هیجان زده به بازی در برابر حرفه ای و یادگیری از آنها و فقط با دیدن جایی که به من طول می کشد.”

22 سال فشار دست خود را به او چهره و لبخند زد وقتی که نام او را به نام قبل از استقبال اعضای خانواده در یک خانه در کالیفرنیا به عنوان بازیکن در سراسر کشور منتظر نوبت خود را با کنترل از راه دور دوربین های دیجیتال تنظیم دور از زرق و برق معمولی از پیش نویس شب.

شب رفت و بدون هیچ گونه توجهی تکنولوژی اختلال در عملکرد به دنیای ورزش حرفه ای تنظیم اجتماعی فاصله و NFL آماده برای خود مجازی پیش نویس در هفته آینده.

“البته آن را متفاوت از آنچه که من تا به حال انتظار می رود,” Ionescu گفت: تأمل در مجازی پیش نویس را تجربه کنند. “فقط هیجان زده می شود قادر به اینجا با خانواده و افراد نزدیک به من.

“واقعا ساخت بیشتر از آنچه که در جامعه امروز است.”

به جلو Satou Sabally همچنین از دانشگاه اورگان, بود, دومین, بازیکن, انتخاب, رفتن به دالاس بال و بیلور به جلو لورن Cox گرفته شده سوم توسط ایندیانا تب.

امر جذب سلامتی در رسانه های اجتماعی با #WNBADraft برچسب رسیدن به نقطه بالا در توییتر موضوعات پرطرفدار در ایالات متحده به عنوان بسکتبال بزرگترین ستاره و ورزشی طرفداران به طور یکسان مشتاقانه به تماشای وقایع آشکار.

“تبریک به وظیفه. با تشکر از شما برای اجازه دادن به ما و به اشتراک گذاری این شب خاص با شما ایم” basketball hall of famer ربکا Lobo که در خدمت تیم پخش.

“تماشای @WNBA پیش نویس! بسیاری از زنان در آرزوی آینده درست است. سلام و تبریک به همه شما!” توییتی سه بار قهرمان NBA LeBron James.

هجده-زمان NBA All-Star کوبه برایانت شدید مدافع لیگ که درگذشت در کنار خود جی جی در ژانویه هلیکوپتر سقوط loomed بیش از شب.

WNBA کمیسر کتی Engelbert اعلام جدید کوبه & جی جی برایانت WNBA وکالت جایزه در طول پخش و پس از مرگ پیش نویس جی جی و هم تیمی های او Payton چستر و الهام Altobelli, که او نیز جان در تصادف.

سابق NBA کمیسر و WNBA بنیانگذار دیوید استرن شهید شد به عنوان به خوبی.

پخش از خانه او Engelbert اولین پیش نویس پس با فرض نقش کمیسر نه ماه پیش بود که بر خلاف قبل با کروناویروس داشتن را در خود نگه دارد به WNBA فصل است که میله میله به لگد کردن در آوریل 15.

“ما در حال رفتن به انجام هر چیزی تا زمانی که از نظر پزشکی امکان پذیر است و توصیه به انجام این کار” Engelbert گفت: در ESPN پخش. “ورزشی لیگ همه نیاز به گروه با هم به فکر کردن در مورد چگونه ما می توانیم زندگی ورزشی است.” (گزارش شده توسط Amy Tennery و روری کارول ویرایش توسط ساندرا ملر رابرت Birsel)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im