مرغ مگس خوار زنبور به اندازه دایناسور

پیدا شده است: دو گرم دایناسور بود که به همان اندازه از کوبا زنبور عسل, مرغ مگس خوار کوچکترین پرنده در جهان است.
ارسال شده توسط y2karl (12 نظر تعداد) 12 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
Hey lil دوستان
ارسال شده توسط Beardman در 1:02 PM در مارس 12
این چنین دوستان!
ارسال شده توسط praemunire در 1:16 PM در مارس 12
هر کس گریه در بیم هیپنوتیزم پرواز
زنبور عسل از پرنده از دایناسور
ارسال شده توسط scruss در 1:30 بعد از ظهر در مارس 12 [6 علاقه]
به یاد داشته باشید که چگونه این کتاب نسخه ای از پارک ژوراسیک در مورد فروش کلون دایناسورها به عنوان حیوانات خانگی ؟
ارسال شده توسط tobascodagama در 1:42 ب. ظ در مارس 12 [1 علاقه]
همه گریه... & و غیره.

ضعف وزوز
ارسال شده توسط y2karl در 1:44 PM در مارس 12 [1 علاقه]

انسان هزینه کهربا: فسیل حفظ در sap ارائه به طرز حیرت انگیزی واضح و روشنی از گذشته های دور, اما آنها می آیند در قیمت بالا.

کهربا, معادن واقع در Hukawng دره ایالت کاچین میانمار را در شمالی وزارت امور خارجه (همچنین شناخته شده برای منابع دیگر مانند جید, طلا و چوب). در گویش محلی به جنگل از راه دور ولی به عنوان شناخته شده “محل شیطان است.” به عنوان زینگ توضیح داد: این معادن در Hukawng وجود داشته برای 100 سال, اما برای چندین دهه آنها نسبتا کم عمق است. هنگامی که معدن یاقوت نقل مکان به منطقه از جنوب 10 سال پیش آنها استفاده می شود خود را بیشتر تکنولوژی پیشرفته برای حفاری های عمیق تر و شروع به پیدا کردن سپرده های جدید کهربا حدود 100 متر پایین.

جنگ نگه داشته و سرمایه گذاران بین المللی در خارج از منطقه—منطقه کاچینی مردم شده اند مبارزه برای استقلال از میانمار از سال 1962—اما در طول آتش بس در 1990s کانادا شرکت معدن شروع به کار در معادن و به عنوان دانشمندان و سازندگان طلا و جواهر شناخته شده و اندازه و سن برمه سپرده بهره رشد داشته است. در سراسر سال 2010 چین را کهربا, معادن شد tapped out و تولید برمه کهربا رشد داشته است. امروز حدود 10 تن از کهربا گرفته شده است خارج از برمه معادن در هر سال است.

زینگ گفت: این گروه که ده ها هزار نفر از مردم در ایالت کاچین و معادن و بسیاری از آنها نوجوانان (شفت آنقدر باریک است که تنها باریک و مردم مناسب می تواند به آنها در رفتن دو در یک زمان) و این که صدها نفر کشته می شوند هر ماه هنگامی که معادن سیل یا غار در. این منطقه نیز لود شده با زمین و معادن از درگیری مداوم بین جدایی طلبان ایالت کاچین و ارتش برمه به طوری که حتی در سطح آن را آسان برای مردم برای دریافت صدمه دیده است.

ارسال شده توسط ChuraChura در 2:30 PM در مارس 12 [7 علاقه]

به دلیل اشتغال در Burke, موزه, من دریافت هر چیزی دایناسور مربوط در اخبار از اواخر. به عنوان به زودی به عنوان کوچک دایناسور آمد به طوری که گزارش های درز دار کنار برمه کهربا. آن را به سرعت تبدیل به موضوع بحث در میان دیرینه شناسان در سراسر جهان با بسیاری از تماس برای کل تحریم کهربا فسیل. من فکر اضافه کردن که جنبه به این پست اما نمیفهمد که شخص دیگری می تواند آن را بی درنگ با تشکر از شما برای خود علاوه بر گفتگو است.
ارسال شده توسط y2karl در 2:43 PM در مارس 12 [7 علاقه]
برعکس من با توجه به ارسال این روز گذشته به دلیل وای چه زیبا فسیلی و پس از آن من تو را دیدم این مقاله به رفتن در اطراف علم توییتر و از آن ساخته شده من غم انگیز است. همه بخشی از این گفتگو است.
ارسال شده توسط ChuraChura در 2:46 PM در مارس 12
همچنین نگاه کنید

بعضی از دیرینه شناسان به دنبال توقف میانمار کهربا فسیل تحقیقات
ارسال شده توسط y2karl در 3:05 PM در مارس 12 [3 علاقه]

اخلاقی و علمی جنبه نگاه بسیار شبیه به آنهایی که مطرح شده توسط باستان شناسی به خصوص palaeography: ما در حال حاضر مسخره مقدار مواد نشستن در موزه زیر شلواری اما منابع مواد از هر چیزی اما موفق حفاری به معنی شما در حال از دست دادن آن زمینه و توانمندسازی جنایی بازار است. سرفه سرفه موزه مقدس است.
ارسال شده توسط جو در استرالیا در 4:58 PM در مارس 12 [2 علاقه]
مرغ مگس خوار زنبور با #2 مداد برای مقیاس: تصور کنید یک دایناسور پرنده نشسته بر روی نوک انگشت کوچک خود را (با اتاق به فراغت).
ارسال شده توسط cenoxo در 6:37 PM در مارس 12 [2 علاقه]
خوب است که حداقل یکی از چیز خوب در من به عنوان خوانده شده این هفته است.
ارسال شده توسط WalkerWestridge در 8:52 PM در مارس 12

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de