پشت مغلوب ساختن پیشی جستن و جلسات توییتر ردیف یک کلید بسازید

واشنگتن — دادستان کل سابق ایالات متحده جف جلسات رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مبارزه در رسانه های اجتماعی مورد اصلی نبرد در آلاباما است که ممکن است کلیدی برای جمهوری خواهان حفظ کنترل از آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن هدف قرار داده است https://www.reuters.com/article/us-usa-trump-sessions-idUSKBN1A51X7 جلسات برای قصاص پس از جلسات recused خود را در سال 2017 از ایالات متحده کاوشگر به انتخابات دخالت.

در یک پیام توییتر در شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جلسات او باید رها و خارج از مسابقه از آنجا که “شما تا به حال هیچ شجاعت و مخروبه بسیاری از زندگی است.”

“آقای رئیس جمهور آلاباما می کند و به من اعتماد به عنوان محافظه کاران در سراسر کشور” جلسات توییتی در صبح روز شنبه با اشاره به اوایل تهمت حمله. “شاید شما را فراموش کرده ام. آنها اعتماد به من وقتی که من پا قرار داده است که اعتماد در خط برای شما.”

در اوایل جیر جلسه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “احساسات شخصی نمی دیکته که Alabama میدارد خود را به عنوان سناتور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر در جلسات’ توییتهایی.

جلسات صرف 20 سال به عنوان یک سناتور آمریکایی قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017. مجبور کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 2018 او اکنون امیدوار به بازگشت به مجلس سنا.

جلسات چهره اصلی رواناب برابر سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville. مغلوب ساختن پیشی جستن است حمایت Tuberville در جولای 14 مرحله نهایی مسابقات.

برنده خواهد شد سناتور دموکرات داگ جونز در ماه نوامبر که در سال 2017 شد https://www.reuters.com/article/us-usa-election-alabama/alabama-senate-race-winner-urges-republican-rival-to-move-on-idUSKBN1E824T اولین دموکرات برای پیروزی در سنا صندلی از آلاباما در یک ربع قرن پس از کاندیدای جمهوری خواه بود متهم به اذیت و آزار جنسی دختران نوجوان به عنوان یک بزرگسال.

برکناری جونز محافظه کار در آلاباما می تواند کمک به جمهوری خواهان برای جبران ضرر و زیان بالقوه در چهار رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا به عنوان بازی شیر یا خط-یو پی اس https://www.reuters.com/article/us-usa-election-senate-factbox/factbox-the-key-races-that-will-likely-determine-control-of-the-u-s-senate-idUSKCN22A379.

جمهوری خواهان کنترل مجلس سنا با 53 از 100 کرسی را باریک شش صندلی حاشیه.

تهمت و سرزنش جلسات’ recusal برای آمریکا و مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی https://www.reuters.com/article/us-usa-trump-russia/mueller-says-he-could-not-charge-trump-as-congress-weighs-impeachment-idUSKCN1SZ1OC که بازیگران ابر بیش ریاست جمهوری خود را اما نمی در نتیجه هر گونه اتهام علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

(گزارش توسط دیوید مورگان استیو هلند و جوئل Schectman; ویرایش توسط Andrea ریچی و جاناتان Oatis)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im