Bengals پیش نویس LSU QB نقب زدن با شماره 1 انتخاب کنید

The Cincinnati Bengals انتخاب LSU کارفرمایی جو نقب زدن با انتخاب اول کلی در سال 2020 پیش نویس NFL در پنج شنبه شب.

کمیسر راجر Goodell اعلام ساخته شده از زیرزمین خانه اش به پا زدن کردن مجازی پیش نویس NFL با نقب زدن با پدر و مادر خود و Bengals’ برنج در کنترل از راه دور ایستگاه های کاری از خود جدا منازل مسکونی در اوهایو.

خیلی سخت کار کردم تا به اینجا برسم” گفت: نقب زدن پوشیدن 740 پیراهن به نمایندگی از خانه اش در منطقه جنوب شرقی اوهایو.

Bengals سر مربی زک تیلور گفت: این تیم در نظر نمی هر گونه تجارت و پیشنهادهای — میامی دلفین ها شد, بنا به گزارش ها علاقه مند و حق رای دادن در توافق بر نقب زدن در اوایل روند. تیلور گفت: روز شنبه از طریق تلفنی که با نقب زدن در زمان مالکیت کامل از جرم در LSU و او را به کل بسته است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که tangibly و intangibly که او به ارمغان می آورد به جدول” تیلور گفت. “شما آن را ببینید با چشم خود — توانایی رهبری او را به کل بسته است.”

با توجه به ESPN, Adam Schefter, Bengals صاحب مایک براون رسما استقبال نقب زدن به این تیم روز چهارشنبه با ارسال نامه ای به کارفرمایی و Bengals شماره 9 از کشباف به پدر و مادر خود را.

پس از درآمد خود را راه راه و یک عنوان ملی در LSU, نقب می شود فرصتی برای بازگشت به خود اوهایو ریشه و به نوبه خود در اطراف یک حق رای دادن است که نه برنده بازی حذفی در سه دهه.

پنج شنبه شب پوش چهار ماه کشش که در آن نقب زدن اسیر Heisman جایزه فوتبال کالج حذفی به قهرمانی ملی تبدیل شد و اولین انتخاب در پیش نویس است.

Cincinnati رفت 2-14 فصل گذشته و اولین سال مربی زک تیلور تبدیل شده به دور از کارفرمایی شروع اندی دالتون در طول nosedive. دالتون باقی می ماند و با این تیم بوده ولی موضوع تجارت حدس و گمان است.

نقب زدن تنظیم FBS رکورد 60 touchdown عبور می کند به عنوان یک ارشد. سابق ایالت اوهایو ستاره استخدام منتقل شده به باتون روژ در سال 2018 آغاز شده و دو فصل گذشته. در 2018, ایالت اوهایو مربی شهری مایر رفت و با Dwayne هاسکینس به عنوان Buckeyes’ شروع کارفرمایی و نقب زدن سابق اوهایو آقای فوتبال برنده در سمت چپ برای فرصت های جدید.

انتخاب ساخته شده است که سه مستقیم NFL پیش نویس که باز با Heisman برنده جایزه به عنوان برترین انتخاب کنید. بیکر میفیلد (اوکلاهما) بود شماره 1 انتخاب کنید در سال 2018 و یکی دیگر از سابق هر چه زودتر Kyler موری اولین بازیکن انتخاب شده در سال 2019 توسط Arizona Cardinals.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>