مترو برلین به تغییر کامل موهن نام ایستگاه تا پایان سال


محتوای مقاله

برلین — برلین حمل و نقل عمومی شرکت BVG و گفت: با تکمیل این تغییر نام از یک شهر ایستگاه مترو با یک نام بر روی یک کلمه موهن برای مردم سیاه و سفید را تا پایان سال است.

“Mohrenstrasse” ایستگاه مترو به معنای واقعی کلمه به معنی شمال افریقا خیابان با استفاده از قرون وسطی مدت برای مردم از شمال آفریقا.

از آن خواهد شد تغییر نام داد پس از دیگری در نزدیکی خیابان Glinkastrasse به نام بعد از قرن 19 آهنگساز روس میخائیل ایوانویچ Glinka.

BVG گفت: در روز جمعه آن را تغییر نام ایستگاه میان در سراسر جهان حساب با دفن میراث نژادپرستی و استعمار جنایات زیر بنای بسیاری از جوامع غربی موجب مرگ در ایالات متحده جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست یک افسر پلیس است.

ایستگاه نهفته است چند صد متر از دروازه براندنبورگ در مرکز برلین است و تا به حال یک رشته از نام پس از آن افتتاح شد و در سال 1908.

“ما تغییر خواهد کرد تمام برنامه های شبکه, نشانه ها در ایستگاه ها و اتوبوس. همه چیز باید تغییر در مترو گفت:” رولف ارفورت یک BVG عضو هیئت مدیره در مصاحبه با رادیو فردا تلویزیون.

“ما تکمیل است که تا پایان سال” او گفت:.

ماه گذشته ناشناس فعالان ضبط بیش از ایستگاه ورودی به طور موقت نامگذاری آن “جورج فلوید خیابان.”

“من فکر می کنم این فوق العاده (به نام ایستگاه) چون من فکر می کنم آن است که در قرن 21 به نام خیابان ها پس از توهین نژادپرستانه علیه مردم سیاه و سفید” گفت: Akwasi Osei-Dwomoh یک رهگذر.

“من آرزو می کنم که نه فقط در ایستگاه مترو, اما همچنین خیابان خود را برای پیدا کردن یک نام است.” (گزارش ورا اکرت در فرانکفورت; ویرایش توسط هیو Lawson)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *