بیت لحم کلیسای بازگشایی به عنوان فلسطینی سهولت coronavirus محدودیت

بیت لحم — بیت لحم کلیسای سنتی زادگاه عیسی دوباره به نمازگزاران و گردشگران در روز سه شنبه به مقامات فلسطینی کاسته coronavirus محدودیت در کرانه.

دلیل طولانی بیماری همه گیر نگرانی کلیسای دربندی دسترسی به 50 نفر در یک زمان و نیاز است که آنها را رایگان از تب و پوشیدن ماسک محافظ. شده بود پس از توقیف 5 مارس در یک ضربه به بیت لحم صنعت گردشگری.

“تولد خداوند ما عیسی مسیح به امید به مردم بیش از 2000 سال پیش و باز کلیسا امروز من فکر می کنم, امید به تمام جهان است که امیدوارم این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید – نه تنها در فلسطین بلکه در تمام جهان” فلسطین وزیر گردشگری Rula Ma’ayah و گفتگو کرد.

بیت لحم در میان مناطق که در آن فلسطینی ها ورزش محدود حکومت خودگردان در کرانه باختری تحت اشغال اسرائیل. شده اند وجود دارد 423 ثبت coronavirus موارد و مرگ دو نفر در کرانه باختری است.

روز دوشنبه نخست وزیر فلسطینی محمد Shtayyeh گفت: مساجد و کلیساها و کسب و کار خواهد بازگشایی در روز سه شنبه در کاهش anti-همه گیر محدودیت با توجه به سرعت از عفونت.

بازگشایی خانه عبادت مغازه ها و کارخانه ها همزمان با آخرین روز از عید ال و در ادامه تعطیلات به مناسبت پایان مسلمان و روزه ماه رمضان.

“امروز یک عید برای بیت لحم و برای مؤمنان گفت:” اسقف Theophylactos رئیس کلیسای ارتدکس یونانی در بیت لحم.

نماز در بیت المقدس مسجد الاقصی ترکیب نیز در انتظار به سر اواخر این هفته پس از نزدیک به دو ماه توقف با توجه به بیانیه منتشر شده در هفته گذشته توسط فلسطینی مذهبی وقف کردند. ( گزارش شده توسط نضال al-صفحه رسمی فیسبوک جنبش فتح مصطفی ابو Ganeyeh و علی Sawafta ویرایش توسط Dan Williams و گرت جونز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>