Bettman: بازی می تواند رزومه در دو تا چهار NHL شهرستانها

وقتی NHL رزومه بازی پس از coronavirus همه گیر برطرف غیر NHL عرصه نمی تواند مورد استفاده با توجه به کمیسر گری Bettman.

در مصاحبه روز شنبه با Sportsnet را ران مک لین در Facebook, Bettman گفت که این لیگ شامل گزینه های راه اندازی مجدد در دو تا چهار به طور منظم استفاده می شود سالن.

Bettman اذعان کرد که همه احتمالات هستند دارای لیت و لعل زیاد در این نقطه با ایده های متعدد در نظر گرفته می شود.

“ما در حال مدل سازی,” او گفت:. “ما در تلاش هستیم تا ببینید چه گزینه های ما را تحت هر سناریو گستراند. …

“این تصمیم در نهایت خواهد شد ساخته شده توسط پزشکی مردم و افرادی که دولت اجرا در تمام سطوح مختلف, بنابراین ما در حال رفتن به سعی کنید به انجام هر کاری است که مگس ها در مواجهه با آنچه ما گفته بودن مناسب است.”

در هنگامی که عمل ممکن است رزومه Bettman گفت: “این یک مسابقه است. ریسک بیش از حد مهم است.

“در حالی که برخی از (بازیکنان) ممکن است قادر به کار کردن از نظر قدرت بدنی در طول چند هفته گذشته این واقعیت است که هیچ کدام از ما بچه ها واقعا شده در اسکیت. ما در حال رفتن به مطمئن شوید که آنها در بازی-شرایط آماده زیرا ما نمی خواهیم به آنها را بر روی یخ و خطر آسیب و حرفه خود.

“بنابراین ما در حال رفتن به نیاز به زمان برای بازگشت حق و هنگامی که ما دوباره آن خواهید بود پس از انجام همه چیز درست است.”

Bettman رد امکان رفتن به یک سایت از راه دور به بازی بازی پشت درهای بسته و فقط بازیکنان و ضروری پرسنل در دست است.

“ما نمی توانیم بازی در یک کالج, یخ بازی در وسط یک جامعه کوچکتر چرا که اگر ما در حال رفتن به متمرکز ما نیاز به بازگشت از خانه که NHL عرصه ارائه, که آیا آن چند اتاق رختکن آیا این تکنولوژی رویه تخته و شیشه های تصویری, پخش, رادیو و تلویزیون, امکانات,” او گفت:.

در پاسخ به یک Sportsnet گزارش روز سه شنبه نشان داد که NHL ممکن است با بازگشت تیم از هر بخش در یک سایت Bettman گفت: “شاید آن خواهید بود دو شهر. این چیزی است که ما می توانیم پیش بینی درست در این لحظه است اما این بخشی از احتمالات است. آن را لزوما باید توسط بخش اگر چه تمرکز می تواند توسط بخش.

“اما مکان خاص می تواند در هر نقطه که نیست یک نقطه داغ است و آنچه ما نیاز داریم هر دو از نظر عرصه و داشتن امکانات عمل چرا که اگر شما را در هفت یا هشت باشگاه به ویژه تسهیلات و شما در حال بازی کردن بسیاری از بازی ها به صورت منظم و بدون سفر وجود دارد آیا نیاز به یخ برای تمرین.”

بازی بدون طرفداران یک احتمال است.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی از اجتماعی فاصله در حالی که” Bettman گفت. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت ماسک. وجود خواهد داشت Purell. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از همه چیز, اما این چیزی است که در نهایت پزشکی مردم و رهبران دولت خواهد بود که به بهترین وجه قادر به ما بگویید.”

NHL فصل بود به حالت تعلیق در مارس 12, با همه تیم پس از بازی بین 68 و 71 از خود برنامه ریزی 82 به طور منظم فصل بازی. این فصل به طور منظم در اصل با توجه به پایان در مارس 4.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>