مراقب باشید سوزش نیش!

Scorpions اغلب الهام بخش برای برخی از مرگبارترین (و عجیب و غریب) راه های ایجاد سوزش و درد. برای مثال یک افسانه ای چینی سم ساخته شده توسط “آب بندی سمی مار و عقرب و centipedes به یک شیشه و داشتن آنها را به مبارزه” که نشان می دهد بیشتر در مورد روابط فرهنگی در چین باستان از چگونه به سم. در بازی تاج و تخت, راه برای جلوگیری از شعله ور اژدها بود به استفاده از یک نسخه از یکی از اولین موتورهای محاصره روم عقرب, یک چرخش سلاح است که شما می توانید خودتان (Pdf)! و اگر شما فقط می خواهم به شما مرده بودند شما می توانید خوردن عقرب ترینیداد یکی از داغترین فلفل در جهان به عنوان جذاب این بحث داغ فلفل در هند را نشان می دهد.
ارسال شده توسط blahblahblah (4 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
وجود فلز نوک(?) معضل بیش از حد به ویژه در 1 پادشاهان 12:11:

و در حال حاضر در حالی که پدر من بود lade شما با یک سنگین یوغ من اضافه خواهد شد خود را به یوغ: پدر من كه متنبه شما را با شلاق, اما من را سرزنش شما با عقرب.


ارسال شده توسط من هستم همیشه احساس آبی در 5:16 PM در فوریه 24 [1 علاقه]

همچنین خیلی دوست دارم برای محاصره سلاح های PDF به سلامتی! من سمت راست است که ha!
ارسال شده توسط من هستم همیشه احساس آبی در 5:19 ب. ظ در فوریه 24
جمعه گذشته من به طور تصادفی بر روی پا و یک عقرب در یک AirBnB, حمام, در سن میگول د الند. خوشبختانه من با پوشیدن جوراب های ضخیم (و عقرب خوب به نظر می رسید بیش از حد). این بود که اولین برخورد من با این موجودات جذاب و امروز FPPs شد به وضوح همه ایجاد شده فقط برای من.
ارسال شده توسط simra در 5:30 PM on February 24
پست بعدی در مورد “Rock You Like a Hurricane” یا GTFO.

در حال حاضر انجام می شود ؟ امروز واقعا روز بزرگ است.
ارسال شده توسط DirtyOldTown در 5:34 PM در فوریه 24

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>