بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تا به حال یک تماس خوب’ در coronavirus -مشاور

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و “تا به حال یک تماس خوب” در مورد دولت را از دست داده و coronavirus بحران با انتقاد بایدن در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

“معاون رئیس جمهور بایدن و رئیس جمهور تهمت به حال یک تماس خوب” گفت: بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“نانو مشترک پیشنهادات مختلفی را برای اقدامات دولت می تواند در حال حاضر به آدرس مداوم coronavirus همه گیر و ضمن قدردانی از روح مردم آمریکا در نشست چالش های پیش روی ملت است.”

آن را بلافاصله روشن نیست چه کامل مطالب تماس بودند و با توجه به کسی که تایید گفتگو صورت گرفت در روز دوشنبه.

بایدن پیشتاز برای حزب خود را نامزد به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات داوطلب برای صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در غیر مومن مذاکرات مستقیم بین رقبای سیاسی پس از ارائه نزدیک به روزانه انتقاد از رئیس جمهور را از دست داده و coronavirus بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرفته شده است که پیشنهاد هفته گذشته و قبل از آن در روز دوشنبه ارسال شده در توییتر “آنچه تا کنون اتفاق افتاده که تماس تلفنی گفت: این خبر جعلی او می خواست به من؟”

بایدن گفت: “خوشحال به بحث در مورد هر زمان.” (گزارش شده توسط Trevor Hunnicutt در نیویورک; ویرایش توسط ساندرا ملر دن Grebler و تام براون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de