بایدن پیش بینی شده برای نمره برنده شدن آسان در میسوری و می سی سی پی

دیترویت — جو بایدن پیش بینی شده بود به کروز به برنده شدن آسان در دموکراتیک ریاست جمهوری رقابت در میسوری و می سی سی پی روز سه شنبه قابل توجه اولیه ضربه در برابر رقیب برنی ساندرز در یک روز زمانی که شش متحده ساخته شده است انتخاب های خود را در رقابت برای به چالش کشیدن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور تحت باراک اوباما و سنگین مورد علاقه بیش از ساندرز در هر دو کشور شد و پیش بینی شده برای برنده شدن در این دو کشور توسط ادیسون تحقیق و شبکه های تلویزیونی بر اساس نظرسنجی های خروج و نتایج اولیه.

نظرسنجی بسته شده در این دو کشور همراه با داکوتای شمالی.

بایدن مجهز شد به پیروزی با حمایت از یک ائتلاف گسترده ای از گروه ها از جمله زنان آفریقایی آمریکایی و کسانی که در سن 45 ساله و مسن تر و همه اما بسیار لیبرال با توجه به خروج نظرسنجی انجام شده توسط ادیسون تحقیق.

همانطور که در اوایل متحده بایدن حمایت شدیدی به خصوص سیاه و رای دهندگان. در می سی سی پی که در آن دو سوم از رای دهندگان شد آفریقایی-آمریکایی بایدن برنده بیش از هشت نفر از هر 10 رای دهندگان.

بایدن 77 بود که به دنبال یک گام بزرگ به سمت نامزدی به صورت جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات پس از تبدیل شدن به جلو-دونده با یک سری از جارو برنده بیش از ساندرز در هفته گذشته سه شنبه مسابقات.

ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی و سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت امیدوار ناراحتی پیروزی در میشیگان در روز سه شنبه را نگه دارید خود را رو به کاهش کاخ سفید امید زنده است. ساندرز 78 برنده خیره کننده 2016 ناراحت بیش از هیلاری کلینتون در میشیگان است که تضمین یک نامزدی طولانی مبارزه – چیزی بایدن امیدوار است برای جلوگیری از این زمان است.

واشنگتن و آیداهو نیز برگزار شد مسابقات در روز سه شنبه. هیچ فوری طرح برای داکوتای شمالی و سرنشین بعد از آن در سه ایالت دیگر.

به عنوان ترس گسترش در مورد coronavirus رای دهندگان در میشیگان, بزرگترین جایزه روز گفت: آنها اعتماد بایدن بیش از ساندرز به رسیدگی به یک بحران عمده با توجه به نظرسنجی های خروج.

رای گیری در میشیگان نشان داد حدود نیمی از رای دهندگان اعتماد بایدن در یک بحران, در مقایسه با یک سوم کسانی که مورد اعتماد ترین ساندرز بایدن آخرین ماندگار رقیب در مسابقه.

در واشنگتن دولت در سخت ترین ضربه coronavirus و دومین دولت به رای گیری در روز سه شنبه هشت در 10 رای دهندگان ابراز نگرانی در مورد شیوع اثرات با کثرت حمایت بایدن با توجه به ادیسون تحقیقات نظرسنجی های خروج.

هر دو نامزد به نام خاموش تظاهرات برنامه ریزی شده در کلیولند اوهایو در روز سه شنبه به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس که rattled بازار و درخواست دموکرات ها به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ.

این کمپین گفت: آنها راهنمایی زیر از اوهایو مقامات بهداشت عمومی. تا به حال دموکراتیک نامزدها و همچنین تهمت و 73 را تا حد زیادی در ادامه به برگزاری حوادث در مقیاس بزرگ با وجود شیوع.

در مجموع 352 از تقریبا 4000 نمایندگان به جولای دموکراتیک کنوانسیون بودند تا برای grabs در شش کشور از رای گیری در روز سه شنبه میشیگان بزرگترین با 125 نمایندگان.

از هفته گذشته فوق العاده سهشنبه باور نکردنی بایدن است roared به ملی سرب در رای گیری و نمایندگان زدم تمام باقی مانده ماندگار رقبا به جز ساندرز و جاروب یک موج تاییدیه از سابق رقیب مانند سناتور کامالا هریس و Cory Booker.

یک بایدن دستیابی به موفقیت در میشیگان همراه با خود بزرگ پیروزی در میسوری و می سی سی پی می تواند ثابت کند بیش از حد برای ساندرز برای غلبه بر. تا پایان ماه مارس حدود دو سوم از نمایندگان برای grabs اختصاص داده خواهد شد.

(گزارش شده توسط Michael Martina و ترور Hunnicutt; نوشتن توسط جان Whitesides در واشنگتن; ویرایش توسط Soyoung کیم و هوارد Goller)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im