صورتحساب linebacker بزرگ Stratton می میرد در 78

مایک استراتون یک ستاره linebacker برای Buffalo Bills در دهه 1960 درگذشت دوشنبه در سن 78 این تیم اعلام کرد.

رسانه های متعدد گزارش شده است که او تجربه عوارض قلبی پس از یک سقوط است.

استراتون بود و سه بار تمام-لیگ فوتبال آمریکایی انتخاب که از آن ساخته شده به AFL All-Star Game شش بار. او کمک کرد تا صورتحساب درآمد AFL عناوین در سال 1964 و 1965.

استراتون تولید می شود یکی از به یاد ماندنی ترین نقش در صورتحساب تاریخچه در طول سال 1964 AFL قهرمانی بازی در بوفالو را یادبود جنگ ورزشگاه.

بازدید از شارژر چراغ 7-0 زمانی که Stratton قرار دادن یک آمار کامل در سن دیگو در حال اجرا پشت کیت, Lincoln, شکستن رمز عبور و شکستن لینکلن دنده. بازی حرکت به طور ناگهانی تغییر و لوایح رفت و در را به نفع خود 20-7.

“شما فقط می تواند احساسات و اعتبار از لوایح بوفالو گرد هم می آیند که در آن نقطه” صورتحساب کارفرمایی جک کمپ بعد از آن گفت: با توجه به روچستر دموکرات و وقایع. “که آمار و برنده قرار داده بوفالو در لیگ های ورزشی نقشه.”

استراتون گفت: دموکرات ها و وقایع در سال 1994 “شما همیشه می توانید بگویید که شما خوب لیسیدن; من فقط نمی دانم آن را داشته باشند که نوع اثر. سی و پنج سال بعد من افتخار است که مردم به یاد داشته باشید آن است. آنها رو حافظه بهتر از من انجام دهد.”

صحبت به ناکسویل اخبار-نگهبان استراتون گفت: “من می خواستم هرگز به عنوان یک ضربه تعجب می کنم. اما زمانی که از مردم خواسته شده که در مورد مقابله با من همیشه لبخند زد.”

بومی Vonore, Tenn., استراتون بازی توپ در دانشگاه تنسی قبل از پیوستن به این اسکناس در سال 1962 به عنوان یک 13th-پیش نویس دور انتخاب است.

او 11 سال در بوفالو قبل از اتمام کار خود را در سال 1973 با شارژر.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>