ازدواج پایه و اساس وعده $5.4 میلیون در coronavirus کمک

این Arthur M. سفید بنیاد خانواده اعلام $5.4 میلیون در بودجه به صورت فوری و طولانی مدت بهبودی کمک به سازمان ارائه پشتیبانی در جورجیا و مونتانا به COVID-19 جهانی همه گیر این سازمان جمعه اعلام کرد.

“به عنوان یک بنیاد خانواده ما همیشه اعتقاد بر این است که قدرت بسیاری است که بیشترین تاثیر را در مهم ترین مسائل در جامعه ما” خالی صاحب NFL را شاهین و MLS در آتلانتا ایالات متحده در بیانیه ای گفت. “این است که لحظه – به هم پیوستن واقعا مهار قدرت از همه ما به آدرس یک چالش است که می داند هیچ مرزهای و هیچ سابقه ای در طول عمر ما.”

این بنیاد گفت: آن را می سازد تعهدات در آتلانتا:

* از 5 میلیون دلار به آتلانتا بیشتری COVID-19 پاسخ و بازیابی صندوق ایجاد شده توسط United Way of Greater آتلانتا و جامعه پایه و اساس بیشتر آتلانتا

* از 100.000 دلار کمک مالی به دست در آتلانتا
* از $100,000 به آتلانتا پلیس بنیاد

* * * * در ضمن مرسدس بنز ورزشگاه اهدا 3.5 تن از مازاد مواد غذایی (100.000 دلار ارزش) ارائه بیش از 2,310 دفاع کرد گرفته شد وعده های غذایی به شش گروه های غیر انتفاعی در آتلانتا – جانبازان توانمند سازی سازمان (VEO) آتلانتا ماموریت آتلانتا شهر باپتیست ماموریت نجات دروازه, مرکز امید و رستگاری ارتش: Red سپر خدمات.

این بنیاد همچنین اعلام کرد کمک های مالی در مونتانا به هپا کوه HRDC این گالاتین دره بانک مواد غذایی سالم, Gallatin, کمپین و لیوینگستون منابع غذایی مرکز مقادیر متفاوت است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>