بالن رفتن 90 با نشان دادن

از 25 سال پیش تا امروز هدایت توسط صدای منتشر بیگانه خطوط معیار در lo-fi پاپ که فلک کشیده و آنها را از وضعیت مبهم 12 ساله housebound ایندی گروه است که به ندرت خود را ترک زادگاه دیتون اوهایو برای تبدیل شدن به بیش از حد-بزرگ-به-می شود-فرقه گروه است که در جهان سفر کرده و نوشید تمام آبجو. برای بزرگداشت این مناسبت Matador پرونده منتشر کرده است دیده بان من Jumpstart 38 دقیقه مستند پوشش این نقطه عطف در گروه زندگی همراه با یک نسخه ویژه از بیگانه خطوط در audiophile وینیل با نسخه محدود بطری بازکن.
ارسال شده توسط ardgedee (3 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
GBV دارای یک استعداد برای نوشتن آهنگ است که به نظر می رسد اجتناب ناپذیر و کامل بدون زیر معمولی هر آیه/کر/آیه ساختار. و آنها آن را انجام داده در دو دقیقه یا کمتر مانند موسیقی گیر منم همین.

فریاد-از اینجا به Matador پرونده که سرپرستی بهترین موسیقی راک در دهه گذشته آن را هنوز هم مسلما مربوطه.
ارسال شده توسط sjswitzer در 5:00 بعد از ظهر در مارس 4

من تو را دیدم آنها را زنده چندی پس از آن و در زمان برخی از عکس های بزرگ که Matador به پایان رسید تا دیدن. من یک ایمیل از سر خود طراح درخواست به استفاده از یکی در یک آینده آزاد کند. من هیجان زده بود اما پس از آن… نمی توانستم اصلی پیدا کنید و یا در یک رزولوشن مناسب برای چاپ. زمانی که من در نهایت می خواهم واقع, آن, آنها به من گفت که آنها رفت و به مطبوعات در هفته پیش از آن.

من آرزو می کنم من می توانم می گویند من بهتر سازمان به عنوان یک نتیجه از حادثه است.

من عاشق بیگانه خطوط و زیر بوته ها در زیر ستاره ها. آنها هر دو از شاهکارهای imo.
ارسال شده توسط dobbs در 5:29 PM در مارس 4

*بالا-ضربه emoji*

من همیشه فکر می کردم زنبور عسل هزار بود خود را دستیابی به موفقیت آلبوم داده چقدر من به یاد داشته باشید: “من یک دانشمند” بودن در heavy rotation در رادیو, اما من باید اعتراف بیگانه خطوط است بنابراین بسیاری از قلاب.
ارسال شده توسط نظریه در 5:38 PM در مارس 4

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>