“B&N بوده و متعهد به ساخت منحصر به فرد بد خواستار”

Smorgasbords ندارد و کف – در چاپ و نشر کتاب در 2010s

هیچ کس از خواب بیدار در صبح و امید به عنوان بی روح به عنوان امکان پذیر است. اما در نهایت شما کمك فشار. همه پایین زنجیره ای تنظیم می کند خود را فردی تصمیم به هوی و هوس از خرده فروش و یا خود را به بهترین حدس در هوی و هوس از خرده فروش. اگر آن را Barnes & Noble, شما ممکن است شنیدن این که یک پوشش کار نمی کند که ذخیره نمی حمل عنوان مگر اینکه شما آن را تغییر دهید. اگر آن را آمازون, شما ممکن است شنیدن هر چیزی در همه. شما برگردید و تنظیم لیست خود را از wildly خوش تطبیقی عناوین بزرگ است اما . . . برای هواشناسی! اما کسی هنوز صحبت کردن در مورد بزرگ کوتاه ؟ شاید جنگلی مرثیه اما برای هواشناسی. شما تغییر پوشش ، هر جلد دارای دست خط بر روی آن, بنابراین شما باید بیش از حد. قبل از موفقیت چاپ و نشر کتاب را بهترین دارایی است. اگر آن را به خوبی کار می کرد پس چرا آن را امتحان کنید دوباره و دوباره ؟ را پوشش می دهد باید قابل خواندن در آمازون و همچنین جذاب در Instagram: از این رو به دریای بزرگ و خوانا متن اغلب محور همه کلاه و sans serifs — و همه کلاه sans serifs! — ردیابی و جسورانه است.

ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش (10 نظر کل) 9 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

مشغول به کار در مدیریت تحریریه بخش بزرگتر indie تجارت ناشر از 2013-2017. کشش نقل قول چک. همچنین این خطر است که برای کنگلومرا چاپ و نشر — مانند کنگلومرا فیلمسازی و کنگلومرا تلویزیون تولید — تنوع و شمول ممکن است یکی دیگر از روند های زودگذر ژست شود و هنگامی که چیز دیگری می آید همراه است. شدید سفیدی صنعت بسیار مهم است بخشی از این مشکل اما تا یک سرکوبگر کتابفروشی محیط زیست و همیشه تمایل بیشتری نسبت سود به دنبال. بدون تغییرات ساختاری صنعت شناور خواهد شد از یک ایده به بعد ناتوان از تمایز خوب از بد عمیق از عمق.
ارسال شده توسط sunset در برف کشور در 10:25 AM در مارس 24 [1 علاقه]
من در حفظ و از دست رفته مرزها و همچنین نگه داشتن در حال انتظار برای بارنز و نوبل فقط به طور دائم خود تخریبی با توجه به جایگزینی ترین کتاب ها در فروشگاه های اسباب بازی, هی-gaws, tsotchkes ثابت, پازل, sky movies میآید و تقریبا هر چیزی دیگری نمی میخ پایین و مناسب می تواند از طریق درب خود را.
علاوه بر این کتاب است.
شاید رام کردن ندارد می توانید آن را به نوبه خود در اطراف, اما meh.
ارسال شده توسط بیل, ساعت, فیلم, پادکست در 10:31 AM در مارس 24 [4 علاقه]
آنچه عجیب است این است که خواندن این وسط گیر زمانی که هیچ کتابفروشی ها می توان باز و آمازون است و فقط بیشتر تحکیم قدرت خود است.
ارسال شده توسط emjaybee در 11:24 AM در مارس 24 [5 علاقه]
“برخی از نویسندگان واقعا انواع عمیقا آشفته افرادی که لذت بردن از ارتقاء خود را در رسانه های اجتماعی است اما بسیاری از آنها نه.”

زبان به عنوان یک نویسنده–ouch.
ارسال شده توسط gottabefunky در 11:43 AM در مارس 24 [2 علاقه]

من در چند ناشران لیست ایمیل;آنها نبوده است به خصوص زیرک در مورد زمان اضطراری است. من تعجب نیست برای دیدن فروش در کتابها داده می شود که چگونه بسیاری از مردم در خانه. من استفاده می شود به یک کتاب فروش هنوز هم کتاب را دوست دارم و آن را یک زن و شوهر از سال برای من به عنوان خوانده شده ToBeRead شمع و همچنین دوباره خواندن چیزهایی که من نوعی می خواهم دوباره به عنوان خوانده شده. و مانند بسیاری از ما در اینجا بسیاری از آنچه که من به عنوان خوانده شده آنلاین است.
ارسال شده توسط theora55 در 1:09 ب. ظ در مارس 24 [1 علاقه]
آره به من خواندن این فکر کردم “این مطمئن شوید که نوشته شده بود قبل از همه گیر.” من کشیدن برای Barnes & Noble و هند اما من از ترس آنها (همراه با بسیاری از دیگر خرده فروشان و رستوران ها و غیره.) خواهد شد به پایان رسید با ماه و ماه از مردم ماندن در خانه برای جلوگیری از سرایت. این goddamned ویروس جاوا پیچ در سراسر جهان در راه ما حتی نمی تواند پیش بینی نشده است.

من نمی توانم غلو آنچه یک نجات دهنده زندگانی آن بود که مرزهای آمد به محله من در لانگ بیچ کالیفرنیا در 90s. اینترنت شروع شد اما ما هنوز هم بسیار در این شاخک حساس مدتها از کشت خالص و به عنوان یک nightcrawler نپرداخته ترانس کودک با انواع مشکلات سلامتی من بود از دست دادن ذهن من عمیقا unweirdo So Cal شهر که کاملا بسته تا فروشگاه در حدود 10 ساعت در هر شب. این یک claustrophobic خاطره. (فکر می کنم Sunnydale بدون خون آشام ها و یا برنز.) آن را به شما برای پیدا کردن چیزی جالب و هنگامی که شما پیدا کردن آن است که معمولا به معنای یک درایو طولانی به LA. پس از آن مرزهای نشان داد و به طور ناگهانی وجود دارد بی پایان قفسه های شلوغ با کتاب ها و مجلات وجود دارد واقعی حوادث زندگی می کنند و شما می توانید از این بزرگ مرد گرم چوب شور که من هنوز هم درد ، من wiled دور بسیاری از خوشحال ساعت وجود دارد خواندن بزرگ رمان Bunnyhop, Juxtapoz و حتی برخی از براق, فتیش, zines در حالی که من به گوش مردم قار قار کردن گیتار و من مصرف کاکائو. آن را مانند یک چیز خوب. آن همیشه شلوغ جمعیت و زمانی که بزوس, قتل های زنجیره ای آنها عملا مجبور به تعقیب مشتریان کردن درب با یک جارو. فروشگاه سرانجام را به عنوان یک مطلوب پزشکی ساختمان که در آن پدر و مادر من برای مراقبت فوری بازدیدکننده داشته است به دلیل طولانی ساحل ساحل طولانی و در نهایت همه چیز خوب می شود چیزی لعنتی شوم.

دلایل بسیاری وجود دارد که به امید coronavirus دریافت نمی کند خیلی بدتر است. یکی از این دلایل این است که اگر آن را ندارد, آمازون تبدیل خواهد شد و حتی قوی تر به عنوان جایگزین زوال است. آن خواهید بود یک ساحل به ساحل به ساحل طولانی که در آن همه ما در حال قفل کردن در خانه با هیچ جایی برای رفتن ، حداقل ما باید مقدار زیادی و تعداد زیادی از کانال های به تماشای درست است ؟

من مطمئن هستم که می تواند برای گرم چوب شور با خردل.
ارسال شده توسط اورسولا هیتلر در 3:06 PM در مارس 24 [9 علاقه]

من هرگز و هرگز به خرید هر چیزی از آمازون. اما نرم افزاری که من نیاز به استفاده از برای انطباق اهداف با استفاده از Amazon cloud services. هر بار که این لینک تا نوبت من شن من دندان ها و در نظر گرفتن زمانی که من باید بازنشسته شود.

من کتابفروشی محلی در جشن 100 سال در کسب و کار. من مطمئن هستم که سفارشات من کمک کرده است.

ذهن شما آنها باید تعجب می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد به برخی از کتاب. من دستور داده اند که سه نسخه از “کتاب Ebenezeer Le صفحه” – و همه آنها ناپدید شده اند از خانه.
پست شده توسط Barbara اسپیتزر در 3:28 PM در مارس 24

من هرگز و هرگز به خرید هر چیزی از آمازون. اما نرم افزاری که من نیاز به استفاده از برای انطباق اهداف با استفاده از Amazon cloud services. هر بار که این لینک تا نوبت من شن من دندان ها و در نظر گرفتن زمانی که من باید بازنشسته شود.

Metafilter.com قابل اجرا بر روی همان ابر خدمات پس از این همه بد نیست.
ارسال شده توسط استقلالی در 3:40 PM در مارس 24 [1 علاقه]

در اینجا یک راه جدید برای حمایت از هند.

من ترک خرید از آمازون چند سال پیش پس از چندین محموله نبودند و ایمن بسته بندی شده….هر چند من هنوز هم استفاده از آن به عنوان یک لیست خرید.
ارسال شده توسط brujita در 3:42 ب. ظ در مارس 24

کار در بارنز و شریف بود راستش بدترین شغل من تا به حال کرده اید و من انجام داده ام مشاغل که شامل فاضلاب خام و یا در حال حرکت 100+ lb بارهای هیل در تمام طول روز. آن hideously خسته کننده و ارتفاع متوسط مدیران فروشگاه به طور فعال به پیدا کردن راه هایی برای فریاد زدن در افراد بدون کار را به انجام برای انجام هیچ کار. این یک حداقل دستمزد کار با صفر مزایای انتظار می رود که شما برای درمان آن را مانند یک حرفه ای. آنها تنها در مورد مراقبت خود را به فروش وحشتناک بارنز و شریف باشگاه کارت و بر اساس همه چیز را در فروش به مشتریان یک کارت است که نیاز به حداقل 5 یا بیشتر کتاب دستور داد به پرداخت هزینه برای خود. آن درگیر برخورد با مشتریان که سبب تغییر در توازن کردن در حمام به افتتاح انجمن (فروشگاه اصطلاح sophisticates) بدون هیچ گونه قدرت به آنها را ترک.

آن را اهانت آمیز در هر سطح و شاید آن را فقط به من اما من هیچ همدردی برای آن شرکت است. آنها سزاوار آنچه آنها برای درمان کارکنان که در راه است.
ارسال شده توسط Ferreous در 8:05 PM در مارس 24 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>