بدن در Lac-St-Jean منطقه می تواند یکی از دو گمشده, فرانسوی, snowmobilers

مونترال — بدن یافت می شود و در امتداد خط ساحلی از لاک زدن-St-Jean عصر روز جمعه ممکن است یکی از دو باقی مانده فرانسوی snowmobilers ذکر شده به عنوان از دست رفته پس از سفر خود را تبدیل مرگبار به ماه ژانویه است.

کبک استانی پلیس می گویند یک بدن داشت در امتداد خط ساحلی توسط یک رهگذر در آلما در استان Saguenay-Lac-St-Jean منطقه در شمال کبک.

دو snowmobilers باقی مانده حساب نشده پس از Jan. 21 حادثه مربوط به یک گروه هشت گردشگران از فرانسه و مونترال-بر اساس راهنمای.

گروه چپ ایمنی مشخص شده دنباله را از طریق جنگل و جرأت به سمت یخی گستره Lac-Saint-Jean, که در آن یخ به راه جایی بین خیابان-هنری-د-Taillon و علما.

پلیس بهبود سنومبلس و اجساد سه نفر از توریست های فرانسوی و مونترال-بر اساس راهنمای در حالی که سه نفر دیگر فرار کرده و بدون آسیب است.

Sgt. کلود دنیس از کبک استانی پلیس می گوید رسمی شناسایی شده است در انتظار.

“با توجه به اطلاعات اولیه آن می تواند یکی از snowmobilers که غرق در دهان Lac-Saint-Jean ژانویه گذشته” او گفت:.

پس از 16 روز متوالی از جستجوی پلیس به حالت تعلیق جستجو برای باقی مانده از دست رفته snowmobilers در فوریه. 6.

کبک, دفتر پزشکی قانونی شناسایی قربانیان به عنوان Julien Benoit, 34, یان تیری, 24, Gilles کلود 58 — همه از فرانسه — و راهنمای خود 42 ساله Benoit L’Esperance مونترال.

دو مرد دیگر که باقی می ماند حساب نشده در حال ژان رنه Dumoulin 24 و Arnaud, آنتوان, 25.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد مه 23 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>