بوئینگ قصد دارد 737 MAX تولید راه اندازی مجدد توسط مه -منابع

سیاتل — شرکت بوئینگ قصد دارد برای راه اندازی مجدد 737 MAX تولید ممکن است پایان دادن به یک ماه طولانی توقف باعث ایمنی ممنوعیت آن بهترین فروش جت پس از تصادفات منجر به مرگ افراد آشنا با این موضوع گفت: در روز سه شنبه.

بوئینگ برنامه ریزی لولا در مقیاس اختلال از سرعت گسترش coronavirus و آمریکا تنظیم کننده پاکسازی 737 MAX برای بازگشت به خدمات یک نقطه عطف بوئینگ هنوز هم انتظار برای رسیدن به در اواسط سال 2020 است.

یک صنعت منبع گفت که بوئینگ خواسته است برخی از تولید کنندگان به صورت آماده به کشتی 737 قطعات در ماه آوریل است. فرد دیگری گفت: تولید برنامه ریزی شده بود به راه اندازی مجدد است. سوم شخص گفت: coronavirus است پرتاب یک آچار در بوئینگ قصد دارد — آنها تا به حال در ابتدا امیدوار مارس اما این کاهش ممکن است.

“آن خواهید بود بسیار آهسته رویکرد سیستماتیک به گرم شدن خط و خدمه در محل” بوئینگ رئیس امور مالی گرگ اسمیت گفته رویترز روز سه شنبه هنگامی که درباره ممکن است راه اندازی مجدد هدف است.

“اولویت شماره 1 توسط مشتریان ناوگان به بالا,” اسمیت گفت که یک تولید تا سطح شیب دار خواهد بود همزمان با پاکسازی حداکثر انباشت. “ما نمی خواهیم برای اضافه کردن به موجودی.”

بوئینگ تولید متوقف جت در ماه ژانویه آن را به عنوان تلاش برای برنده شدن مصوبات قانونی و تعلق تعداد 400 تحويل جت.

Coronavirus همه گیر است در هم شکسته جهانی سفر تقاضای طرح میتوانست زندگی برای میلیون ها نفر و پاک کردن میلیاردها بوئینگ ارزش بازار ترکیب یک سال از بحران بر پایه 737 MAX پس از سقوط در اتیوپی و اندونزی کشته 346 نفر است.

بوئینگ گفت: این امر توقف تولید در آن ایالت واشنگتن امکانات آغاز روز چهارشنبه به کاهش coronavirus خطرات.

بوئینگ گزارش کرده است ده ها تن از موارد در سراسر آن Seattle-منطقه امکانات بسیاری که در آن اورت hub شمال سیاتل. یک کارگر کشته شدند از coronavirus به گفته یکی از دوستان در Facebook ادای احترام در روز دوشنبه.

بوئینگ گفته است که تامین کنندگان به توقف ارسال محموله های خود به Seattle-منطقه امکانات و منجمد استخدام در میان نقدی دیگر اقدامات صرفه جویی در.

بوئینگ به دنبال 60 میلیارد دلار در دولت ایالات متحده در کمک به سرپا نگه داشتن آن در امور مالی و بحرانزده آمریکا هوافضا زنجیره تامین است.

بوئینگ استفاده کرده است تولید ارامش برای جلوگیری از ناکارآمدی بهبود کیفیت و سهولت هواپیما ورود مجدد به بازار است.

(گزارش شده توسط Eric M. Johnson در سیاتل گزارش های اضافی توسط تیم Hepher در پاریس; ویرایش شده توسط جین Wardell)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im