Bolsonaro می پیوندد معترضان به برزیل رسوایی سیاسی گرم در میان همه گیر

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در روز یکشنبه مورد ستایش قرار داد حامیان تجمع در پایتخت این کشور به بازگشت به دولت به عنوان یک اتفاق می افتند رسوایی سیاسی می افزاید: به بحران بهداشت عمومی رانده شیوع کروناویروس.

احاطه شده توسط ماموران امنیتی با پوشیدن ماسک, اما نه با پوشیدن یک خود Bolsonaro نشان داده شده در یک پخش زنده ویدیو در Facebook صفحه پستال معترضان با تکان دادن پرچم برزیل و تماس او را یک “افسانه” روز پس از برزیل در صدر روسیه برای تبدیل شدن به جهان شماره 2 ویروس نقطه داغ پس از ایالات متحده است.

این تجمع یکی از چندین گونه تظاهرات Bolsonaro را تشویق کرده است در هفته های اخیر که دولت آمریکا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک متحد نزدیک راست Bolsonaro, واکنش بان کی مون در سفر از برزیل به دلیل وخیم تر شدن شیوع بیماری وجود دارد.

وزارت بهداشت آمار و ارقام منتشر شده در پنج شنبه شب نشان داد که 16,508 موارد جدید ثبت شد در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع بالاتر از 347,000 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش 965 به 22,013.

Bolsonaro دیده شد, ژست گرفتن برای عکس, تکان دادن دست مردم و حتی حمل یک پسر جوان بر روی شانه های او بخشی از یک الگوی از موازین و دلسرد انزوای اجتماعی اقدامات توصیه شده توسط متخصصان بهداشت برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

بیشتر طرفدار Bolsonaro تظاهرات بودند و انتظار را در سائو پائولو, برزیل پرجمعیت ترین شهر و مرکز COVID-19 بیماری همه گیر.

این تظاهرات به دنبال یک تصمیم برزیل فدرال دیوان عالی کشور در اواخر هفته گذشته به انتشار یک ضبط ویدئو از یک مارس 22 وزرای خارجه که در آن Bolsonaro گفت: او می خواست برای تغییر مسئولان امنیتی خود را به کارفرمایان و یا حتی وزیران برای متوقف کردن خانواده و دوستان خود را از “پیچ.”

این رسوایی سیاسی حول محور یک اتهام توسط وزیر دادگستری سابق Sergio مرو محبوب anti-پیوند صلیبی که Bolsonaro با هدف دخالت در تحقیقات پلیس.

(گزارش شده توسط گابریلا ملو در سائو پائولو; ویرایش توسط استیو Orlofsky)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>