بوکر نوردد Bay در تمام خورشید NBA 2K نهایی

Devin بوکر جاروب همکار Phoenix Suns هم تیمی Deandre Bay در شنبه شب به ادعای این عنوان در اولین NBA 2K بازیکنان مسابقات است.

بوکر برنده دو بازی از بهترین سه نهایی سری ضرب و شتم Bay بدون بازی به عنوان تیم لس آنجلس لیکرز که به طور کلی به عنوان بهترین تیم در این بازی است. بازی به عنوان هوستون راکت بوکر در زمان اولین بازی 72-62 از Bay استفاده می شود که لیکرز. او برنده دوم 74-62 در حالی که بازی به عنوان دنور ناگتس در برابر Bay را Milwaukee Bucks.

“احساس خوب فرض” بوکر گفت: پس از آن. “این یک استعداد زمینه است. به من گفت: از ابتدا این بود که به من و Deandre در مسابقات قهرمانی.

.”.. ما در گذشته و او قطعا یک بازی است.”

بوکر پنجم بذر در 16 بازیکن مسابقات را برنده 100.000 دلار برای کمک به coronavirus-کمک های خیریه خود را انتخاب است.

Bay, the 10th دانه trailed تنها چهار در حاصل کار دو تیم از اول بازی بعد از زدن زنگ شخص برتر از اقران با JaVale McGee. اما بوکر شد داغ از 3 نقطه در محدوده طول بازی هدف قرار دادن 13 از 23 تلاش و همچنین 30 امتیاز از نیمکت به آن نزدیک است.

در بازی دوم بوکر کشیده دور حاصل کار دو تیم پس از قرار دادن علامت تعجب در روز پیروزی با سه نقطه در بازی غوطه دادن پل Millsap با کمتر از 90 ثانیه برای رفتن.

هر دو فینالیست جاروب یک عضو از لس آنجلس کلیپرز در اوایل روز شنبه در مرحله نیمه نهایی با بوکر ضرب و شتم Montrezl Harrell و Bay اعزام پاتریک بورلی.

بوکر به عنوان کلیپرز در این بازی برای اولین بار و cruised گذشته Harrell که به عنوان موشک دربندی پیروزی با غوطه دادن توسط Harrell مجازی ، در بازی دوم بوکر (بازی به عنوان تورنتو رپتورز) آمد تا با یک سرقت خاموش Harrell (Milwaukee Bucks) با دو نقطه سرب در دقیقه آخر.

Bay در زمان اولین بازی از بورلی بازی به عنوان Brooklyn Nets در برابر بورلی را Boston Celtics ضربه 3-اشاره گر در آخرین دقیقه برای قرار دادن بازی خارج از دسترس است. در بازی دوم Bay به عنوان تیم خود خورشید و با استفاده از چند نمایشنامه از او شخصیت مجازی برای رسیدگی به بورلی را به قطعات.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im