آتلانتا شهردار Keisha لنس کف خواست ساکنان شهر و دیگران در سراسر کشور شنبه به توجه انزوای اجتماعی و اقامت در خانه سفارشات در میان شیوع کروناویروس “به طوری که مردم می تواند یک فرصت به سادگی زندگی می کنند.”

کف در مصاحبه با ویکتور بلکول در سی ان ان ساخته شده یک درخواست مهیجی نه تنها به شهر خود بلکه به مردم در سایر نقاط کشور به وقوع, به طور جدی, حتی اگر آنها مواردی از این ویروس در جوامع خود. هر چند بخش هایی از دولت گرجستان تایید نشده اند مورد او گفت: “ما می توانید ببینید که در آن این است که به رهبری است.”

کف صدور اقامت در خانه سفارش برای ساکنان آتلانتا در اوایل این هفته و بسیاری دیگر از شهرستانها گرجستان صادر مشابه دستورات برای کاهش این ویروس گسترش یافته است. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ بسته شده است و مدارس و دستور داد بیشتر دولت به کارگران از خانه و خواست گرجی اجتماعی به فاصله هر چند او برقرار نیست یک ایالت پناه-در-محل سفارش.

>>پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

کف گفت: او می داند که از بسیاری از کسانی که بیمار هستند و به گفته یک کالج هم اتاقی مادر است انتوبه در آتلانتا بیمارستان.

“حتی به عنوان ترسناک به عنوان آمار نگاه مردم نیاز به درک که این اتفاق می افتد درست در خانواده های ما این اتفاق می افتد در جوامع ما و آن را فقط یک ماده از روز” پایین گفت. “این است که به زنگ افراد, اما از آن است که استرس به مردم است که این واقعی است. چیزی که ما می توانید انجام دهید, Victor است در خانه بماند.

“ما نمی خواهیم مردم را به انتخاب کنید تا اسلحه و رفتن به جنگ مردم نیست, فرار از قحطی ما درخواست شما را به ماندن در خانه” او گفت:. “ماندن در راحتی از خانه خود را. این یک درخواست ساده به طوری که مردم می تواند یک فرصت به سادگی زندگی می کنند.”

گرجستان وزارت بهداشت گزارش شنبه در ظهر تعداد موارد تایید شده از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در حال حاضر 2,366 در سطح ایالت. مرگ و میر در ضمن به رشد 69 از 65 روز جمعه.

کف پزشکی گفت: بسیاری از کارگران از جمله دوستان از او می ترسند. در زمان عادی از خدمات این شهرستان بیمارستان و ICU تخت “در بیمه” کف گفت و COVID-19 قرار دادن فشار در شهرستان مراقبت های بهداشتی شبکه.

“فقط چند روز پیش حدیثی اطلاعات دریافت کردم این بود که ما عمده بیمارستان Grady (یادبود) بیمارستان شد و در حدود 90 درصد ظرفیت” او گفت:. “آنچه مردم باید بدانند این است که سکته مغزی را متوقف کند, دیابت و اینها چیزهایی است که مردم را به اتاق اورژانس این چیزها را ادامه خواهد داد.”

کف گفت: مدل های پیش بینی در این شهرستان را بیش از آن در بیمارستان ظرفیت on May 3. پرسید که چه آتلانتا در حال انجام برای افزایش ظرفیت بیمارستان کف گفت: او در حال کار با دولت و کمپ را به لوکیشن برای ایجاد تخت بیمارستان.

روز جمعه کف اصلاح بخش هایی از او فرمان اجرایی اضافه کردن استثنا برای عملیات landscapers و مغازه های چاپ و روشن است که بسته فروشگاه دوچرخه, فروشگاه ها و صنعت بیمه نیز معاف هستند.

یک سخنگوی پایین گفت: این تغییرات به منظور اجرایی هستند نه دیده می شود به عنوان تسهیلات از سفارش, اما خدمت به روشن شدن پس از نگرانی های مطرح شده توسط مردم است. برای مثال بیمارستان های کسب و کار و دولت در ادامه به نیاز به خدمات چاپ و مغازه های بسته بندی بسیاری از فروشگاه های فروش محصولات فراتر از نوشیدنی های الکلی.

گنجاندن محوطه سازی در نظر گرفته شده است برای کمک به افراد مبتلا به آلرژی در فصل.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im