بوکس-خشم ‘ذهنی مبارک’ به حلقه چشم Klitschko-مانند سلطنت

تایسون خشم گفت: او دیگر بوکس برای شهرت و پول و یا عناوین اما که ورود به حلقه را نگه می دارد او را “ذهنی مبارک” او به عنوان اهداف طولانی سلطنت به عنوان سنگین وزن جهان قهرمان.

خشم حیرت زده طرفداران بوکس در سال 2015 زمانی که او را شکست داد و از طرف Wladimir Klitschko برای IBF, WBA و WBO کمربند اما او بعدها تلاش کرد با سلامت روانی و استفاده از مواد مخدر است که از خط خارج کار خود را.

خشم که غرق دئوتای وایلدر در ماه فوریه به دست گرفتن WBC تاج با یک توقف دور هفتم گفت: در ماه مارس است که او را تنها مبارزه دو برابر بیشتر اما 31 ساله در حال حاضر قصد دارد به دنبال در Klitschko را قدم به قدم و مبارزه با او است 40.

“من خوشحال هستم با جایی که من در زندگی حرفه ای من… اگر من هرگز یکی دیگر از مبارزه بوکس, من خوشحال خواهید بود. من به پایان بازی من برنده هر کمربند در بوکس” خشم گفت: آسمان ورزشی https://www.skysports.com/boxing/news/12183/11990545/tyson-fury-warns-he-wants-dominant-world-title-reign-like-wladimir-klitschko اضافه کرد که او خوشحال بود به خاطر گرفتن بر رقیب.

“Klitschko آن را تا زمانی که او 40. بسیاری از قهرمانان ادامه دارد و ادامه دارد. I ain’t بوکس برای پول, I ain’t بوکس برای شهرت I ain’t بوکس به صورت یک کمربند. من بوکس چرا که آن را نگه می دارد من روحی شاد و من می خواهم به آن را انجام دهد.

“هیچ چیز برای اثبات به کسی. نه یک چیز را ثابت کند اما من جعبه در حال حاضر چون من عاشق بوکس و من آن را انجام تمام زندگی من است. چرا راه دور?”

Klitschko به عنوان یکی از بزرگترین بوکسورهای همه زمان حاکم بود به عنوان قهرمان سنگین وزن در مجموع از 12 سال و ضرب و شتم رکورد 23 مخالفان در عنوان دعوا.

با آنتونی جاشوا برگزاری WBA, WBO و IBF عنوان یک وحدت کشمکش بین انگلیسی ها جفت است که بر روی کارت اما خشم است به مبارزه با وایلدر در یک مسابقه برگشت اولین بار در حالی که جاشوا است که با توجه به در بلغاری کوبرات Pulev این سال است.

لاس وگاس مسابقه برگشت بین خشم و متحیر به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 همه گیر و در حال حاضر به نظر می رسد بعید است که اتفاق می افتد قبل از نوامبر یا دسامبر در اولین مروج با بیان آنها نمی خواهد مبارزه در پشت درهای بسته. (گزارش شده توسط Rohith Nair در بنگلور ویرایش توسط Mansour Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im