‘بریوز آکادمی’ باز می شود در شمال بندر سرمایه گذاری در توسعه بازیکن

این دو داستان 45,000 فوت مربع ساختمان تکمیل شده در ماه دسامبر در هزینه 14 میلیون دلار است که شامل کلاس های درس بزرگ تئاتر به سبک سالن خوابگاه به سبک اتاق مهمان یک کافه تریا و حتی یک مغازه سلمانی.

بریوز برنامه ریزی برای استفاده از این آکادمی در طول سال در آموزش بازیکنان جوان به عنوان آنها را به سازمان اغلب به عنوان نوجوانان و هوای جدید خو گرفتن به بیس بال حرفه ای.

“این کانون توسعه ما از این بازیکن گفت:” مایک دان بریوز’ معاون رئیس جمهور از فلوریدا ، “ما قادر به گرفتن بازیکن و نه تنها ساختار توسعه در این زمینه, اما واقعا منظور افزایش off-the-زمینه محیط زیست است. … به همان اندازه مهم است (برای کمک به توسعه) شخص.”

>> مرتبط با: آشنایی با بندر شمالی بریوز’ بهار جدید آموزش صفحه اصلی

بریوز آکادمی را ارائه کلاس برای بازیکنان جوان در موضوعات اعم از تغذیه به زبان عمومی به “چگونه به انجام لباس های شسته شده” دان گفت. کلاس های زبان انگلیسی برگزار خواهد شد و برای بازیکنان بین المللی.

آکادمی ساختمان شامل 37 خوابگاه به سبک اتاق مهمان که می تواند تنظیم شود تا به خواب دو یا سه جزئی-بازیکنان لیگ برتر هر. برخی از جزئی leaguers خواهد شد که اتاق وجود دارد در طول بهار آموزش.

در حالی که بریوز’ به طور کلی شمال بندر پیچیده خواهد شد شناخته شده است قبل از هر چیز برای میزبانی بهار, آموزش, آن را نیز می خواهد خانه را به دو سازمان را جزئی-تیم های لیگ برتر: the rookie-سطح سواحل خلیج فارس لیگ بریوز و حداقل برای این سال به بالا, تک-فلوریدا آتش قورباغه ها که قبلا مستقر در فلوریدا, فلوریدا. علاوه بر این بازیکنان پیش نویس توسط بریوز آغاز خواهد شد خود را در سفر حرفه ای با ارزیابی در نورث پورت قبل از اینکه اختصاص داده شده به یک تیم. بنابراین وجود خواهد داشت هیچ کمبود بازیکنان با استفاده از تسهیلات از جمله آکادمی از طریق تابستان است.

“این است که در آینده از آتلانتا بریوز,” دان گفت. “این قطعا جایی که همه چیز شروع خواهد شد. … آن را تنها به نفع بازیکن و توسعه آینده بریوز.”

آکادمی در سالن 220 تئاتر به سبک صندلی هر یک از تحمل بریوز’ “A” آرم. صندلی چهره یک تئاتر بزرگ-مانند صفحه نمایش است که در آن بازیکنان و مربیان را قادر به تماشای تغذیه از بریوز’ عمده و جزئی-بازی های لیگ در طول فصل.

این ساختمان همچنین دارای یک اتاق تفریح و سرگرمی که در آن چند جزئی-بازیکنان لیگ برتر در تاسیسات به ناتوانی از صدمات بودند بازی پینگ پنگ در اواخر ماه ژانویه بعد از ظهر و یک اتاق کنفرانس.

آکادمی بخشی از 90 هکتار $139 میلیون پیچیده است که شامل علاوه بر این ورزشگاه به نام CoolToday پارک هفت زمینه های عملی, 11 پنبه حلاجی شده قفس و 63 تبادل تپه.

بریوز گفت: آنها با بودجه خصوصی کامل 14 میلیون دلار هزینه شد. بقیه مجموعه ورزشگاه هزینه 125 میلیون دلار آن تامین شده بود با ترکیبی از دولتی و خصوصی پول است.

در طراحی آکادمی بریوز قرض برخی از ایده ها از دوقلوها مینه سوتا’ مشابه توسعه بازیکن آکادمی در فورت مایرز. بریوز نیست که فضا برای چنین ساختمان قبلی خود را در بهار سایت آموزش نزدیکی اورلاندو. آنها و دیگر MLB تیم های طولانی باید عمل بیس بال آکادمی در جمهوری دومینیکن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de