بریوز’ Acuna, Ozuna هدف قرار دادن زیر می باشد .100 برای بهار

و نه کمترین طور متوسط پنبه حلاجی شده در میان بریوز’ شروع outfielders چون Marcell Ozuna که نمی بازی یکشنبه است ضربه .056.

Acuna بود 2-برای-24 در بهار آموزش بازی ها از طریق پنج شنبه با 11 strikeouts. Ozuna شد 1-برای-18 با نه strikeouts.

هیچ کس در بریوز’ اردوگاه فرسایش تعداد کسانی که به دلیل آن را به بهار آموزش و اندازه کوچک نمونه و هر کس می داند چه Acuna انجام داده است از دو سال گذشته و چه Ozuna قادر به انجام این کار (دیدن او 2017 فصل). بهار خود را آموزش آمار قابل قبولی به عنوان یک کنجکاوی به جای نگرانی است.

بریوز مدیر برایان Snitker خواسته شده بود در مورد بازیکنان مبارزات هفته گذشته است. در اینجا چیزی است که او گفت:

در Acuna: “من واقعا دوست دارم که چگونه او را برای رفتن در مورد آن. منظورم این است که او را تندرست در اطراف بوده است از اوایل در اردوگاه در آموزش و همه آن نوع از مسائل. او احتمالا می خواهم به حرکت خفاش بهتر از آنچه به او است اما من واقعا نگران است.”

در Ozuna: “من می توانم تجسم او که یکی از آن بچه های است که شما واقعا نمی رفتن هر (بهار و نتایج). او به شما اجازه می دانم که در آن او را در. … به عنوان به زودی به عنوان ما اینجا را ترک کرده است و در روز خاموش قبل از فصل همه را فراموش کرده ام — و آن را حتی مهم نیست که ما تا به حال بهار آموزش دیگر از سلامت. … بهار خواهد بود راه را در آینه دید عقب.”

یادداشت های دیگر از بهار آموزش:

بریوز خواهد بازی خود را در شب دوم بازی در CoolToday پارک دوشنبه رو به Red Sox در 6:05 بعد از ظهر توسط بعد از آن نوبت بازی خواهد شد آزمون دیگری برای چراغ های ورزشگاه که نیست به اندازه کافی روشن در این زمینه در اولین شب بازی تاریخ و زمان آخرین هفته است. “این واقعا تاریک است در خارج وجود دارد” فردی فریمن گفت که شب. Sean Newcomb گفت: “من نمی تواند را ببینید (جالب است) نشانه هایی است.” بریوز بعد نسبت به مشکل به یک “قطعی کامپیوتر” نشان داد که چراغ در روشنایی 100% هنگامی که در واقع آنها در 60٪. بریوز گفت: مشکل ثابت شد که صبح روز بعد. اگر پس زمینه باید روشن تر دوشنبه شب.

فلیکس هرناندز رقابت برای یک نقطه در بریوز’ چرخش شروع خواهد شد در روز دوشنبه بازی چهارم خود را شروع بهار.

بریوز انتظار سختی در تماس های متعددی فهرستی از تصمیمات.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de