بریوز’ آستین, رایلی را تشویق کرد که در سال 2020 خواهد بود “خیلی بهتر”

“بسیاری از مردم می گفتند که من نمی توانستم ضربه کشویی” رایلی گفت: اوایل صبح روز چهارشنبه در بریوز’ clubhouse در CoolToday پارک “و به من که نبود این مورد است.”

به او توضیح شد و متنوع تر.

“هنگامی که زمین در منطقه من در خرد کردن آنها. من آمار چند خانه اجرا می شود لغزنده” رایلی گفت. “آن را هر زمان که آنها پرتاب می کند که با حمله-به-توپ لغزنده همان چیزی است که من آن را یک شروع می شود که به عنوان یک اعتصاب و به پایان می رسد تا یک توپ شروع کردم به قرار دادن خیلی روی آن تمرکز من گم شده بود بخاری. واقعا این نبود که من نمی توانستم ضربه کشویی; از آن بود که من خیلی متمرکز بد, کشویی, من گم شده بود چیزهای خوب است.”

بهار آموزش آمار مثبت یا منفی همیشه باید با یک توده ای از نمک, اما از آن است که تشویق به رایلی و بریوز که او زده شده است تنها سه بار در 19 گریپ فروت لیگ صفحه ظاهر. که بیشتر قابل توجه توسعه از اوایل .316 طور متوسط پنبه حلاجی شده (6-برای-19) و یا حتی طولانی, با صدای بلند اجرا خانه او ضربه بیاد فراتر از چپ میدان مرکز در روز سه شنبه نمایشگاه بازی برابر Tampa Bay Rays.

“نوسان بوده است احساس واقعا خوب” رایلی گفت. “این فوق العاده دلگرم کننده است. نوسان است که سازگار به عنوان آن را به حال شده است.”

رایلی, 22, قفل شده است و در ظاهرا رقابت نزدیک با Johan Camargo, 26 برای بریوز’ شروع پایه سوم کار پس از خروج از جاش دونالدسون در آژانس رایگان. Camargo نیز به یک شروع خوب در نمایشگاه بازی ها, ضربه .389 (7-برای-18). سوم-پایه نبرد متوقف شد شنبه با نه رایلی و نه Camargo ساخت سفر به ایالات متحده آمریکا برای یک بازی در برابر دزدان دریایی پیتسبورگ.

رایلی قدرت است نه وحی. او پیوست بریوز از سه گانه-A Gwinnett در اواسط ماه مه در فصل گذشته برای بازی در سمت چپ میدان, بلافاصله هیجان انگیز طرفداران و هم تیمی با ضربه نه خانه اجرا می شود در 18 بازی و 16 در اولین 48. اما او homered تنها دو بار در 99 بزرگ-لیگ بشقاب حضور پس از 6 جولای.

او اولین MLB فصل با .226 طور متوسط پنبه حلاجی شده, 18 homers و 108 strikeouts در 297 صفحه ظاهر از جمله 30 strikeouts در 70 صفحه ظاهر در طول ماه ژوئیه.

“برای من یک مقدار زیادی از مثبت از آن” رایلی گفت: از او ناهموار 2019 فصل است. “به بالا رفتن و موفقیت من (در ماه مه و ژوئن) که بزرگ تا آنجا که وقتی شکست نمی آیند شما انجام داده ام و می دانم که شما تعلق دارد و می دانم که خود بازی به اندازه کافی خوب است وجود داشته باشد.

“اما من می دانم که زمانی که کوزه تنظیمات را برای شما, شما رو به تنظیمات را به آنها. و من نمی توانم که فصل گذشته است.”

او معتقد است خارج از فصل تنظیم موضع خود که او را توصیف به “ثبات بیشتر موقعیت” و رویکرد خود را می پرداخت در بهار آموزش و حمل خواهد شد به این فصل است.

“من احساس می کنم قرار داده و فشار زیادی روی خودم زمانی که همه چیز داره بد (فصل گذشته) تلاش برای خارج شدن از آن, به جای فقط اعتماد به خودم” رایلی گفت. “در نهایت من حفر خودم یک سوراخ عمیق تر و نمی تواند از آن را دریافت کند.

“وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی برای یادگیری است. من فکر می کنم در این سال در حال رفتن به یک مقدار زیادی بهتر است. … من به دنبال به جلو به آن است.”

هیچ سوالی وجود دارد که کوزه دوباره آزمون و آزمون مجدد او را با آنچه که او خواستار حمله-به-توپ لغزنده تا به او ثابت می کند او یک نظم و تشخیص به اندازه کافی hitter وظیفه به تشخیص و مقاومت در برابر چنین ارائه شده است.

“تا کنون در این بهار من چه بوده است رفتن به فکر یک تونل در (اعتصاب) منطقه” رایلی گفت. “اگر زمین در آن من می خواهم به قادر به انجام آسیب. اما اگر چیزی است که در آن کوزه آنقدر خوب است که اگر آنها پرتاب که زمین شروع می شود که به عنوان یک اعتصاب به پایان می رسد و به عنوان یک توپ شما می توانید هر چیزی را انجام دهید با آن وجود دارد هیچ نقطه ای در نوسانی در آن است. این نوع از چگونه من حمله به آن است.”

آیا فصل آغاز خواهد شد با رایلی به عنوان بریوز’ شروع سوم baseman یا در Gwinnett دیگر محدود خواهد شد بازی بیش از سه هفته بعد.

“بدیهی است که شما می خواهید برای برنده شدن در این کار” رایلی گفت: “اما در همان زمان شما فقط می توانید انجام آنچه شما می توانید کنترل. فقط اجازه دهید هر چیز دیگری گشوده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de