بریوز پشت در تلویزیون: فاکس ورزشی جنوب شرقی را پخش محلی تیم بازی

Fox Sports جنوبی و Fox Sports جنوب شرقی از دست داده محور از خود برنامه نویسی ترکیب اولیه زمانی که بریوز, Hawks و آتلانتا, ایالات فصل متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. برای پر کردن برخی از زمان درخواست و ایالات بازی از 2019 فصل و شاهین بازی از 2019-20 فصل خواهد شد برنامه تکراری پخش کردن.

Fox Sports جنوب/جنوب شرقی معاون ارشد و مدیر کل جف Genthner در بیانیه ای گفت: پنج شنبه این تکرار ادامه خواهد داد تا این تیم از سر بازی. وی گفت: منطقه ای شبکه ورزش امیدوار است که نمایش بازی دوباره “به عنوان یک سرگرم کننده جایگزین و یادآور لحظات شاد آورده است که جامعه ما با هم.”

Spoiler alert: محلی تیم برنده تمام 16 بازی انتخاب شده برای re-هوا در این ماه بر Fox Sports جنوب شرقی (FSSE).

این rebroadcasts شروع در 7 p. m. روز شنبه در FSSE با بریوز’ 28 ژوئن 2019 بازی مقابل متس نیویورک, featuring Mike Soroka-یعقوب deGrom تبادل matchup. که می تواند به دنبال در 10 بعد از ظهر توسط بریوز’ جولای 5 بازی برابر میامی مارلینز و در ساعت 1 صبح توسط یک Aug. 7 بازی مقابل مینه سوتا بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا.

در روز شنبه در 8 بعد از ظهر FSSE را دوباره به هوا شاهین’ Feb. 9 بازی مقابل نیویورک نیکز که در آن Trae جوان به ثمر رساند 48 امتیاز. و در یکشنبه شب FSSE را نشان می دهد سه آتلانتا ایالات بازی از فصل گذشته شروع 7 بعد از ظهر با یک ممکن است در بازی مقابل مینه سوتا, ایالات که در آن جوزف مارتینز به ثمر رساند دو گل.

Fox Sports جنوب/جنوب شرقی اعلام کرد: برنامه “دوباره به نواز دعوت presentations” را از طریق بقیه از ماه مارس و گفت اضافی rebroadcasts خواهد شد بعد.

“بدیهی است که سلامت کارکنان ما و جوامع ما در شبکه های خدمت از بالاترین اهمیت است” Genthner گفت. “ما در حال نظارت بر وضعیت و ما را به ادامه گفت و گو با همکاران ما – لیگ تیم توزیع و تبلیغ.”

در اینجا برنامه های کامل برای 2019 بریوز, 2019 آتلانتا ایالات و 2019-20 شاهین بازی به پخش در Fox Sports شرقی از طریق باقی مانده از ماه مارس:

Braves: 7 p. m. روز شنبه (از 28 ژوئن 2019 بازی مقابل متس); 10 p. m. روز شنبه (جولای 5 بازی مقابل Marlins), 1 صبح جمعه (اوت. 7 بازی در مقابل دوقلوها); 7 p. m. روز شنبه (اوت. 18 بازی در مقابل Dodgers); 10 p. m. روز شنبه (اوت. 22 بازی در برابر Marlins); 7 p. m. در 26 مارس (سپتامبر. 19 بازی در مقابل فیلیز); و 10 بعد از ظهر مارس 26 (سپتامبر. 20 NL East-عقد پیروزی بر غول).

شاهین: 8 بعد از ظهر شنبه (فوریه. 9, 2020, بازی مقابل نیکس); 7 p. m. 25 مارس (اول اکتبر ، 24, 2019, فصل, درب بازکن, در مقابل پیستون); و 8 بعد از ظهر مارس 28 (اول اکتبر ، 26, 2019, بازی مقابل سحر و جادو).

آتلانتا ایالات: 7 p. m. روز شنبه (مه 29, 2019, بازی مقابل مینه سوتا); 9:30 p. m. روز شنبه (ژوئن 29 بازی در مقابل مونترال); نیمه شب یکشنبه (اول اکتبر ، 6 بازی در مقابل انگلستان); 7 p. m. مارس 29 (مارس 13 بازی در مقابل انگلستان); 9:30 بعد از ظهر مارس 29 (مارس 27 بازی در مقابل کلرادو); و نیمه شب, مارس 29 (مه 8 بازی مقابل تورنتو).

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>