بریوز شکست شین گرین در داوری

بریوز مسکن شین گرین را $6.25 میلیون در این فصل پس از از دست دادن داوری علیه باشگاه AJC تایید چهارشنبه.

گرین, 31, درخواست $6.75 میلیون. او بریوز’ تنها واجد شرایط بازیکن برای رفتن به داوری و اولین MLB بازیکن برای تکمیل مراحل این چرخه.

جدید حقوق و دستمزد است که هنوز هم قابل ملاحظه افزایش از گرین 4 میلیون دلار جمع آوری شده در فصل گذشته. او را واجد شرایط برای رایگان آژانس بعدی offseason.

پس از بدست آوردن همه ستاره nod برای ببر – گرین نوشته شده 1.18 عصر با 22 صرفه جویی در 38 بازی – بریوز به دست آورد right-hander در مهلت تجارت. او تلاش می کرد در اوایل رفتن حتی از دست دادن نزدیک به وظایف همکار تازه وارد علامت Melancon اما در حل و فصل پایین کشش.

گرین به پایان رسید با یک 4.01 عصر در 27 بازی برای بریوز. این گمان وجود دارد این تیم می تواند انتخاب کردن برای غیر مناقصه او به دلیل رفیع تعهدات مالی به اغل گاو یا حشم اما بریوز سرعت گلوله را در آن پیشنهادات خود را اعلام گرین بخش مهمی از 2020 برنامه.

در حفظ گرین کریس مارتین و دارن o’day همراه با امضای همه ستاره Will Smith, بریوز باور آنها ساخته شده خود را در اغل گاو یا حشم یک قدرت است.

محاکمه نخستین بار بریوز رفت و به داوری پس از این باشگاه را شکست داد مایک Foltynewicz در فوریه 2018.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im