بریوز’ کل 1995 جهان سری را دوباره در تلویزیون

1995 سری جهانی در برابر سرخپوستان کلیولند نشان داده خواهد شد یک بازی هر شب با شروع بازی 1 در 27 آوریل به اوج خود رسید و با بازی در 6 مارس 2.

کوتاه pregame نشان می دهد از انواع را قبل از هر برنامه تلویزیونی با سالن از شهرت تنگ تام Glavine و جان Smoltz پیوستن به بریوز پخش تراشه Caray از خانه های خود به بحث در مورد خاطرات از سال 1995 در مسابقات قهرمانی. هر برنامه تلویزیونی آغاز خواهد شد در 7 p. m.

>> کمیسیون پاسخگویی و عدالت به نظر می رسد در قهرمان 1995 بریوز

در یکی از Caray را قبل از مصاحبه ضبط شده با Glavine و Smoltz ارائه شده توسط Fox Sports, جنوب, Glavine مورد بحث چالش او معروف ساخته شده به بریوز hitters در ستاره شرق در یک آن بدون گل بازی 6.

“دقیق نقل قول بود, بیا, در, پسران, من یک (اجرا) زیرا آنها در حال گرفتن هر,’ ” Glavine گفت. “من فکر می کنم برای یکی از تعداد انگشت شماری از بار در زندگی حرفه ای من من صادقانه احساس می شود که در راه است. منظورم این است که من می دانستم که من در بازی. من می دانستم که من در این منطقه. همه آن چیزهایی است که شما صحبت کردن در مورد به عنوان یک ورزشکار من می دانستم که من وجود دارد. آن را واقعا بود که یک لحظه خاص, من حدس می زنم به خصوص در آن شرایط.

“این یک چیز می گویند که روز یکشنبه بعد از ظهر در ماه اوت است. یکی دیگر از چیزی که به آن می گویند در بازی 6 جهان سری. اما من آن را احساس. … من فقط در تلاش برای ایجاد یک کمی از یک جرقه و خوشبختانه آن ایجاد جرقه کافی است که برای اجرا نیاز داریم.”

دیوید عدالت ششم-دور خانه اجرا ارائه شده تنها اجرای بریوز’ 1-0 برنده. Glavine اجازه فقط یک ضربه در هشت نوبت و علامت Wohlers تن به تن یک hitless نهم.

بازی 1, 4 و 5 از سال 1995 در جهان سری در اصل در پخش ABC با آل Michaels, جیم پالمر و تیم McCarver تماس به عمل است. بازی 2, 3 و 6 بودند NBC با Bob Costas جو مورگان و باب Uecker در غرفه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de