بریوز انتظار کول Hamels در اردوگاه بعد از این هفته

Hamels شده است در بازگشت به خانه در تگزاس ملاقات با دکتر کیت مایستر و اجازه سوزش آرام. بریوز را ارزیابی مجدد او در سه هفته اما Hamels را از دست شروع فصل به طور منظم حتی اگر او را پاک به سطح شیب دار آن را در اولین تاریخ ممکن است.

او خواهد شد به فلوریدا آمده و کار با هم تیمی های خود را مدتی بعد در این هفته با توجه به مدیر برایان Snitker.

“من فکر می کنم ما می خواهیم او را در برخی از نقطه این هفته” Snitker روز یکشنبه گفت. “گزارش های خوبی هستند. (مربی تیم) جورج (Poulis) شده است صحبت کردن به او. من فکر می کنم آن را دقیقا چگونه آنها می خواهم برنامه ریزی شده به طوری که خبر خوبی است.

“او در اینجا خواهید بود زودتر از بعد فقط به او سازگار. بسیاری از بچه ها او را می دانم در حال حاضر آنها بوده است در اطراف او. آن را خوب به او در کمپ زدن در اطراف.”

بریوز امضا Hamels, 36, به یک سال 18 میلیون دلار معامله این offseason. امید خود را او می تواند پایدار با حضور در چرخش پوشش سازگار نوبت و مشاوره خود را جوانتر کوزه.

اما Hamels که زمان از دست رفته در فصل گذشته با یک مایل آسیب و تحمل شانه خستگی در ماه سپتامبر تشدید شانه خود را در offseason وزن-توپ تمرینات. او گفت که او overdid آن و اضافه شدن او نگران نیست با توجه به عمومی مدیر الکس Anthopoulos.

“او با این نسخهها کار بسیار سخت” Anthopoulos گفت. “او مراقبت. گاهی اوقات شما فقط تا پایان انجام یک کمی بیش از حد و شما را تا پایان خیره کننده.”

بریوز موقعیت بازیکنان گزارش روز شنبه هر چند بسیاری از آنها در حال حاضر در کمپ. این تیم برگزار خواهد شد خود را اول کامل-تمرین تیم ملی در روز سه شنبه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im