بریوز انتظار سختی در تماس های متعددی فهرستی از تصمیمات

مدیر برایان Snitker نیروبخش است برای تصمیم گیری به مشکل باشد.

“من فکر می کنم در پایان این اردوگاه من قصد دارم که یک روز کاملا صادقانه” Snitker روز یکشنبه گفت. “که من فکر می کنم همه چیز خوب است, واقعا. نه اما این را خوب می بینیم. بسیاری اتفاق می افتد در دو هفته.”

بریوز بازی نهایی خود را در نمایشگاه بازی در مارس 24, دو هفته از روز سه شنبه و باز کردن فصل به طور منظم در آریزونا در مارس 26, دو هفته از پنج شنبه.

در اینجا نگاهی به فهرست انتخاب آنها باید در عین حال:

پایه سوم: Riley یا Camargo?

بالاترین-مشخصات موقعیت نبرد در بریوز’ اردوگاه Austin رایلی در مقابل یوهان Camargo برای شروع کار در پایه سوم. هر دو بازیکن با داشتن چشمه های قوی.

“این امر می تواند دشوار تماس بگیرید در حال حاضر” Snitker روز یکشنبه گفت. “هر دو باید انجام شود خوب است.”

در واقع خود را گریپ فروت لیگ به طور متوسط پنبه حلاجی شده یکسان هستند: .304 (7-برای-23 در هر دو مورد). بین آمار دو خانه اجرا می شود و زده از پنج بار; Camargo یکی هومر و پنج strikeouts.

Camargo بازی سوم پایه و رفت 0-برای-3 در بریوز’ 1-0 نمایشگاه دست دادن و یکشنبه به نیویورک یانکیز. (بریوز تا به حال تنها دو بازدید, هر دو مجرد است.)

Snitker ابراز شک و تردید یک هفته پیش در مورد این ایده از حمل دو سوم به پایان رسید در باز روز فهرستی, نشان می دهد که هر کس برنده نیست شروع کار بهتر خواهد بود در خدمت بازی به طور منظم در سه گانه-A Gwinnett. اما این وضعیت ممکن است بازبینی اگر رایلی برنده شروع کار به دلیل Camargo را همه کاره می تواند یک دارایی بر روی نیمکت.

شروع چرخش: یک نقطه برای پادشاه فلیکس?

بریوز مجموعه در 3/5ths از فصل خود را-باز شروع تبادل چرخش محرومیت آسیب: Mike Soroka حداکثر سرخ شده و مایک Foltynewicz. که برگ و دو دهانه از جمله یکی برای پر کردن نقطه ای که رفته اند به کول Hamels که نه تن به تن در بهار آموزش و به احتمال زیاد نمی خواهد زمین در یک بازی لیگ تا حداقل ممکن است به دلیل آسیب های شانه.

Sean Newcomb و فلیکس هرناندز هستند جلو دونده برای باز کردن لکه های, اما کایل رایت انجام داده است به اندازه کافی برای باقی می ماند در مخلوط بیش از حد.

Newcomb آغاز شده و روز یکشنبه در بازی مقابل یانکی ها و تحت تاثیر قرار هر دو خود را با fastball و شکستن زمین. او اجازه ندارد اجرا می شود و سه بازدید در چهار نوبت. او راه می رفت دو زده از چهار و دوباره افزایش پرونده های خود را برای بازگشت از اغل گاو یا حشم شروع چرخش با وجود موفقیت خود را به عنوان یک مسکن در سال گذشته است.

“دانستن است که من یک کار خوب در خارج وجود دارد و آنها ممکن است به نفع که” Newcomb روز جمعه گفت: “من فکر می کنم من انجام آنچه که من تا به حال انجام (برای شروع) تا کنون است.”

“من واقعا دوست دارم آنچه که من دیدم امروز” Snitker گفت.

در گریپ فروت, بازی های لیگ برتر فوتبال Newcomb یک 2.00 دوران هرناندز 2.08 و رایت 2.16. تصمیم گیری خواهد شد عمیق تر از بهار اعداد.

“شما باید برای نگاه در بین چیزهایی که” Snitker گفت. “ما ارزیابی فرمان stuff, همه چیز, و ببینید که در آن ما در.”

هرناندز برنامه ریزی شده است برای شروع پنج شنبه شب بازی در برابر Boston Red Sox در نورث پورت. پس از مبارزه با آسیب های گذشته و سه فصل 2010 لیگ آمریکا Cy جوان برنده جایزه شناخته شده به عنوان “پادشاه فلیکس” گفت که او “هیچ شکایتی” این بهار: “من احساس می کنم سالم است. من احساس می کنم واقعا خوب است.”

اغل گاو یا حشم: نهایی دو لکه

بریوز را حمل هشت امداد کوزه و شش نفر از آنها مجموعه, جلوگیری از آسیب دیدگی: علامت Melancon, Will Smith, کریس مارتین شین گرین دارن o’day و لوقا جکسون. از شش اسمیت تنها left-hander.

دو نفر دیگر نقاط در اغل گاو یا حشم می تواند به یک مسکن (به احتمال زیاد جاش Tomlin که رونق در نقش فصل گذشته) و دوم چپ دست (Grant دیتون تایلر Matzek, A. J. Minter, فیلیپ Pfeifer و کریس Rusin نامزدها در اردوگاه).

اما Snitker گفت: یک دوم lefty مسکن لزوما یک نیاز. راست دست نامزدها برای یکی از این نقاط می تواند شامل چاد Sobotka, Touki توسن و پاتریک Weigel. در روز یکشنبه بازی Weigel تن به تن سه تا سه-پایین زمین باز یافته; او نه اجازه اجرا در پنج حضور در این بهار.

“ما دنبال نگه داشتن بچه ها و دیدن آنچه که آنها انجام می دهند” Snitker گفت. “من نمی دانم که وجود دارد به یک دوم lefty چون ما رو (دست راست) بچه ها که دریافت چپی ، ما فقط می خواهید ببینید که چگونه از آن می لرزد در پایان. داشتن یک زن و شوهر از بچه ها که می تواند چندین نوبت احتمالا یک نیاز اولیه است.”

نیمکت: یک نقطه برای Culberson?

وجود دارد یک باز بر روی نیمکت, ارائه بریوز حمل نیست رایلی یا Camargo در ذخیره و به نظر می رسد بین utilitymen چارلی Culberson و Yangervis Solarte. Culberson کمک کرده است تا خود را نشان دفاعی بهبود در shortstop.

“چارلی تا به حال خوب بهار” Snitker گفت. “چیزی که ما می خواستیم به انجام بازی او در shortstop کمی و او را به انجام یک کار خوب وجود دارد.”

بریوز خواهد شد که پنج مرد و نیمکت تا از چهار در فصل های اخیر به لطف MLB افزایش فهرستی محدود از 25 به 26. چهار نفر از نیمکت لکه ظاهر می شود مجموعه: جالب تایلر گل (یا تراویس d’Arnaud زمانی که گل شروع می شود), infielder Adeiny Hechavarria و outfielders نیک Blackburn و آدم دووال (یا Ender Inciarte زمانی که Blackburn یا دووال شروع می شود).

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im