Braves ” در هیچ عجله به بازی برخی از جانبازان در اوایل بهار تخته سنگ

بریوز ندارد و پرسش های بسیاری در اطراف خود فهرستی: تاپیک سوم-پایه رقابت بین Johan Camargo و آستین رایلی به مانورهای رندانه برای یک زن و شوهر چرخش نقاط در این فصل زود رفتن و اغل گاو یا حشم نقطه و یا دو.

برخی از بازیکنان که در حال سمان در این تیم احتمالا نمی توانید بسیاری از تکرار در بهار آینده بازی ها با توجه به مدیر برایان Snitker. این تیم را به جای یک نگاه در آن بازیکنان جوان تر که شامل حاشیه بازیکنان رقابت برای نهایی call-یو پی اس و چشم انداز تلاش برای گرفتن متوجه شده.

Snitker به طور خاص ذکر شده outfielders Marcell Ozuna و نیک Blackburn همراه با catchers تراویس d’Arnaud و تایلر گل به عنوان بازیکن که نمی خواهد بازی بسیار زود است.

“برخی از این بچه ها هستم و نه نگران مورد گرفتن Ozuna, Blackburn the فو; من نمی عجله به آنها را در وجود دارد,” او گفت:. “ما باید مقدار زیادی از زمان. من احتمالا nuzzle تا به او فردی (فریمن) همه آنها را. برخی از بچه های جوان زمانی که ما در جاده ها, آنها در حال رفتن به بازی. بقیه آنها را چک میکنم ، Ozuna, Blackburn, دو catchers من در هیچ عجله به آنها را دریافت کنید وجود دارد. ما باید مقدار زیادی از زمان برای دریافت آن ها آماده است.”

بریوز باید مازاد outfielders اما آنها همچنین دو چشم انداز بالا – درو آب و Cristian Pache – چه کسی می شوند بیشتر از بهار تکرار. در فو’ مورد جوانان و الکس جکسون, William Contreras و شیا Langeliers در میان کسانی که فتنه.

Snitker نشده است تصمیم گرفت که در بازی اول چند بازی اما بریوز آماده به مجموعه ای چند از خود شروع کوزه جمعه.

“ما می دانیم که پس از (سهشنبه),” Snitker گفت. “ما می خواستیم برای بررسی با یک زن و شوهر از آن بچه ها به دیدن آنها چگونه بودند و بعد از آنها انداخت دو طرف خود را. توسط (جمعه) ما باید دو یا سه روز تقریبا تنظیم شده است.”

بریوز شروع گریپ فروت لیگ بازی روز شنبه در خانه مقابل آرام. آنها بازی 33 نمایشگاه بازی در بهار امسال با 17 در آینده CoolToday پارک.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im