بریوز راه اندازی دو برنامه های غذایی برای کمک به در طول coronavirus

بریوز راه اندازی دو برنامه های غذایی برای دیدار با تقاضا برای وعده های غذایی برای کسانی که نیاز دارند و در حمایت از بهداشت و درمان و ضروری کارگران در طول coronavirus همه گیر این تیم اعلام کرد.

بریوز صفحه اصلی پروژه در همکاری با بریوز صاحب امتیاز دلاور شمالی خواهد شد آماده سازی مواد غذایی در نظر گرفته شده برای ماه آوریل بازی در Truist پارک آشپزخانه برای وعده های غذایی جامعه. بریوز اهدا خواهد شد بیش از 25000 وعده های غذایی بیش از چهار تا شش هفته (حدود 4000 – 6,000 وعده در هفته). با کمک مواد غذایی بهبود تدارکات متخصصان دوم Helpings وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و GoodR و بیش از 20 آژانس های همکار مانند YMCA سازمان را دریافت خواهد کرد وعده های غذایی آماده برای توزیع به افراد و خانواده ها در سراسر مترو آتلانتا. علاوه بر این بریوز استقرار خود را در لس Bravos کامیون مواد غذایی برای پیوستن به گرسنگی امداد تلاش های در جریان در جوامع است. این کامیون در حال برنامه ریزی برای سفر به Chattanooga, Nashville, Gwinnett, رم و آلبانی پس از اولیه آن متوقف چوپان مرکز در آتلانتا در تاریخ 1 مه.

وعده های غذایی برای شجاع پروژه شرکای Molson/Coors و Terrapin Taproom را پشتیبانی محلی رستوران با غذا سفارشات که GoodR ارائه به خط مقدم پزشکی کارگران است. هر پنج شنبه از طریق مه 7 رستوران شرکت را تامین مواد غذایی به Northside و WellStar بیمارستان برای هر دو اولیه و کارگران شیفت شب. انتظار می رود 2,500 وعده های غذایی از منطقه 17 رستوران های محلی خواهد بود در خدمت پزشکی و حمایت از کارکنان. علاوه بر این بریوز, شرکت, شریک, Louisiana Hot Sauce اهدا کرده است $10,000 به GoodR برای حمایت از تلاش های خود را در ارائه مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند. رستوران های محلی که در حال کمک به با وعده های غذایی شامل: Mad, ایتالیایی, جانی, پیتزا, Grindhouse همبرگر و همپتون و منچستر, بیشه, وحشی بال – Dunwoody, Six Feet Under, جورج دلی سه دلار کافه صالح اتاق جک, پیتزا, خرس سیاه, میخانه, North River, میخانه, تاکو, مک, Fox برادران BBQ و Trackside میخانه.

“آتلانتا بریوز مفتخریم برای کمک به آوردن وعده های غذایی مورد نیاز برای جامعه ما در طول این بحران” Derek شیلر, بریوز, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “سرآشپزها بزرگ از ما ballpark در دسترس بودن ما استفاده نشده غذایی و کامیون مواد غذایی در ترکیب با بسیاری از همکاران ما تمایل به کمک به ما امکان کمک به کسانی که نیاز به وعده های غذایی در حالی که همچنین ضمن تشکر از تمام کسانی که در خط مقدم خود را برای تلاش های خستگی ناپذیر در طول این زمان.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net