بریوز, Major League Baseball اهدای میلیونها نفر به ورزشگاه کارکنان

لیگ اصلی بیس بال است که ارتکاب $30 میلیون – یک میلیون نفر در هر تیم – به تیم کارکنان نهفته لیگ برتر را در شرایطی با توجه به شیوع کروناویروس, ESPN گزارش روز سه شنبه.

با جهان ورزش منجمد کمبود درآمد برای ورزشگاه و کارگران عرصه شد یک نگرانی فوری. NBA تیم و حتی برخی از بازیکنان اعلام کرد که آنها می خواهم به مراقبت از خود کارگران است. MLB شده بود در روند بدانند برنامه های خود را.

MLB $1 میلیون سهم هر تیم برای کمک به پوشش حقوق از دست رفته از ورزشگاه کارکنان ایم که تحت تاثیر این ورزش نبود.

بریوز همچنین اعلام کرد از طریق آتلانتا بریوز پایه و اساس آنها در حال ایجاد یک ویژه امداد رسانی صندوق “برای کمک به gameday کارگران و برخی دیگر تحت تاثیر اعضای ما بیس بال جامعه با ویژه نیازهای مالی است که ممکن است تا قبل از بریوز بیس بال آغاز می شود و به موقعیت این باشگاه برای حمایت از ما بیس بال و خانواده و جوامع ما در هفته های آینده و ماه.”

“ما در یک نامشخص زمان و می خواهید برای کمک به ما gameday کارکنان که واقعا Truist پارک مانند خانه احساس” گفت: رئیس تری McGuirk در بیانیه ای. “ما gameday کارکنان بخشی از خانواده ما و آنها به همین دلیل برای ما فضای دوستانه و استقبال. بنابراین در این زمان نیاز ما می خواهیم به انجام بخشی از ما و کمک به آنها.”

بریوز همچنین گفت آنها کمک خواهد کرد که خود را جزئی-لیگ پارک کارگران و همچنین به عنوان جبران خسارت کارکنان در تیم جدید بهار آموزش خانه CoolToday پارک برای لغو نمایشگاه بازی های.

“بریوز نیز قصد داریم به ارائه برخی از کمک رسانی به ورزشگاه کارگران در هر یک از Minor League Baseball امکانات بریوز عمل از جمله Gwinnett غلطك می سی سی پی, درخواست, رم, بریوز و دنویل بریوز. علاوه بر این gameday کارکنان در CoolToday پارک پرداخت خواهد شد برای لغو بهار آموزش بازی.

جزئیات اجرای هنوز در حال رسمی برای اطمینان از حداکثر رساندن ما نیاز به هماهنگی با قوانین ایالتی و محلی و همچنین چانه زنی جمعی تعهدات را به حداکثر منافع برای هر یک تحت تاثیر قرار است. این سازمان ارتباط برقرار خواهد شد به طور مستقیم به کارکنان را تحت تاثیر قرار با این جزئیات در روزهای آینده/هفته است.

بریوز افکار همچنان با جامعه ما همانطور که ما حرکت به این با هم.”

طرفداران می تواند کمک به این صندوق در www.braves.com/give.

MLB روز دوشنبه اعلام کرد این امر به دنبال CDC توصیه محدود کردن حوادث بیش از 50 نفر برای دو ماه آینده به معنی اولین بیس بال می تواند بازگشت – و حتی به نظر می رسد این خوشبین است اواسط ماه مه.

به عنوان بسیاری اشاره کرده اند که لیگ را گام بعدی خواهد شد در چگونه آن دسته جزئی-لیگ پرداخت در طول وقفه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im