اما بعد از آن و سه شنبه قبل از تیم اول کامل-تیم ملی تمرین بهار Blackburn خود را داد طولانی ترین مهیجی پاسخ به یک سوال که هر کسی می تواند به یاد بیاورید هنگامی که درباره Houston Astros ثبت نام-سرقت رسوایی.

“مطلب: Blackburn” کلمات مطابقت با دیگر بازیکنان واکنش

زیر متن این پاسخ. به عنوان او صحبت کرد و لب های او به نظر می رسد به تیردان همیشه کمی تاکید احساسات او احساس:

“این خشم شما به خصوص از یک مرد است که در این بازی حق راه کل خود را حرفه ای. هیچ کلید های میانبر. من می دانم که چقدر سخت این بازی این است که من می دانم که چقدر سخت آماده شدن برای این بازی است. برای دیدن چیزی شبیه به آن است که آسیب رساندن به بیس بال.

“این خشم. من احساس می کنم هر مرد بیش از وجود دارد (هوستون) نیاز به ضرب و شتم. این اشتباه است.

“آنها در حال خراب با مردم و مشاغل است. من می دانم که همه ما رقابتی است و ما در خارج وجود دارد رقابت وجود دارد اما راه درست آن را انجام دهد و اشتباه راه برای انجام آن است. من 100% مخالف با راه آنها آن را انجام داد. وجود دارد بسیاری از مردم که صدمه دیده بودند ، این اشتباه بود.

“من فکر می کنم مجازات من فکر می کنم همه چیز به کار گرفته شده است راه اشتباه است. شما دو بچه در خانه نشسته است که شما می توانید نوع از آنها را کمی از انحراف آنها در این بازی در حال حاضر (احتمالا اخراج Astros مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow). سپس شما بازیکنان که آیا آن هستند معاف از مالیات. من می دانم که وجود دارد این است که بسیاری از مسائل سیاسی پشت آن است اما این اشتباه است. ما نمی خواهید برای دیدن که. همه در خارج وجود دارد رقابت و تلاش برای انجام همه چیز به راه راست.

“و شما بچه ها می خواهم که آن را بسیار غم انگیز است. آن دسته از بچه ها که بسیاری از استعداد بیش از وجود دارد, اما آن را به سطح است که اشتباه است. من می دانم که بازیکنان ما را قبول ندارند و با آنچه ما نمی پشت سر آنها ایستاده و هرگز ما از آنها برای اقدامات خود را. من فکر می کنم آنها خاموش کردم بسیار آسان است. آنها در حال رفتن به قادر به بیرون رفتن وجود دارد و رقابت با هیچ انشعابات در همه که اشتباه است. من فکر می کنم این کمیسیون به طور کامل به کار گرفته در آن راه اشتباه — اما این روشی است که او آن را انجام داد. و این راهی است که ما باید با آن زندگی می کنند. اما من می دانم که بسیاری از مردم در مخالفت با او و در راه او به کار گرفته وضعیت او باید خجالت با خودش.

“آنچه در آنها بود [expletive]. آنها زمان زیادی از فرصت های به دور از مردم و احتمالا خراب مردم و مشاغل است. مثل من گفت: همه ما رقابتی است. ما می خواهیم به رقابت و برنده شدن. اما زمانی که شما آن را به سطح است که هیچ بهانه ای وجود ندارد. دوست من گفت: [expletive]. آنها باید برخی از انشعابات برای آنچه آنها انجام داد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im