بریوز جرم اعتصاب به سرعت در پیروزی بر Astros

رونالد Acuna که تا به حال آرام بهار راه می رفت شروع به پایین ، او به سرقت برده دوم به ثمر رساند و در Ozzie Albies’ متعاقب آن واحد. Johan Camargo که انجام می شود چیزی جز تحت تاثیر قرار دادن در پیشنهاد خود را برای شروع پایه سوم کار عجیب دو به حق است که بهعنوان Albies.

چهار hitters بعد Dansby سوانسون – که نیز تا به حال نه مقهور بهار – خاص به چپ به نمره Camargo. این یکی از کسانی که در اوایل توهین آمیز جهش بریوز معروف شد در طول سال 2019 فصل به طور منظم زمانی که آنها برنده 97 بازی و متوالی دوم بخش عنوان شده است.

کسانی که تنها اجرا می شود تیم محشور در آن بعد از ظهر شیب. بریوز بازی دوباره بعد سه شنبه شب در ساراسوتا در برابر آرام با چشم انداز Ian Anderson گرفتن شروع می شود.

دیگر اتفاقات از روز سه شنبه:

مایک Soroka نبود به عنوان شدید به عنوان او را دوست دارند اما او سوخته از طریق چهار بدون گل نوبت. بریوز’ آس و احتمالی باز-بعد استارت پیمایش یک Astros صف که شامل به طور منظم جورج, Springer, Michael برانتلی جاش Reddick و مارتین مالدونادو.

Soroka صادر سه پیاده روی – یک بی نظمی به صورت معمول فرمان هنرمند – اما اجازه تنها یک ضربه بود که اسپرینگر تنها برای باز کردن بعد از ظهر. او بازنشسته هشت متوالی Astros قبل از رفتن اسپرینگر و برانتلی بازگشت به عقب. سابق گرفتار شد سرقت به پایان سوم.

“این جالب بود تفرج” Soroka گفت. “من سعی کردم به بعد از آن کمی بیش از حد سخت در دوم و سوم زمین باز یافته. من مایل به آن را کمی بیش از حد گاهی اوقات بد. … ما واقعا خوب در تنظیم. (جالب توجه تراویس) d’Arnaud خواستار نگهداری (the change-up) زیرا او می دانست که ما تا به حال به نگه داشتن پرتاب آن است. من احساس می کردم که یک بار من به چهارم, همه چیز سست کردن و شروع دوباره به جریان است. من احساس بیشتر ورزشی است.”

در حالی که بریوز را ندارد اعلام رسمی تا اواخر این ماه Soroka تراز وسط قرار دارد به باز کردن آنها-بعد استارت 26 مارس در آریزونا. او باید دو نمایشگاه شروع می شود قبل از حضور تعداد.

“شما همیشه رفتن به فکر می کنم از این فرصت زمانی که شما تجسم چیزهایی که برای آینده” Soroka گفت: به طور بالقوه از شروع اولین بازی. “شما همیشه خودتان را در مردم کفش هنگامی که شما در حال تماشای تلویزیون و یا هر چیز دیگری. شما می خواهم به فکر می کنم که رفتن به شما یک روز وجود دارد. بنابراین من فکر کردم که مقدار زیادی است. که فرصت شگفت انگیز خواهد بود برای رفتن وجود دارد و شل و آرام و اجازه دهید آن را پرواز.”

Camargo ضربه .320 این بهار. او و رقیب Austin رایلی گردن و گردن در پایه سوم رقابت است. Camargo است که هنوز هم به طور کلی به عنوان مورد علاقه, اما رایلی قدرت و کاهش strikeout رای دادن او را مشروع شات را به موقعیت. با این حال آن را گستراند بریوز باید استقبال معما و یک تصمیم دشوار بلندی.

“آنها هر دو واقعا خوب” Snitker گفت. “Austin انجام داده است همه چیز را انتظار می رود. Camargo تا به حال واقعا خوب بهار. که برای رفتن به یک سخت در چگونه ما رسیدگی کند. من در تلاش برای فکر می کنم در مورد آن در حال حاضر, بنابراین من نمی خودم رانندگی دیوانه. من تا چند روز گذشته به آن را انجام دهد و آن را تمام کردن ،

“آن را به سختی می شود اما آن را به یک چیز خوب است. هر دو بچه ها آمد به اردوگاه آماده برای رفتن و آنها انجام داده ایم که فقط. آنها بازی بسیار خوبی است. همه چیز مساوی یک مرد نیست رفتن به رئال خوشحال با این تصمیم است.”

مسکن کریس مارتین پرتاب سوم خود را بدون گل زمین باز یافته توسط گذاشت آستروس 1-2-3 در هشتم. مارتین بود با تاخیر در آغاز بهار با بریوز در نظر گرفتن یک رویکرد محافظه کارانه به عنوان او راه خود را به عقب از یک مایل آسیب است که قبل از موعد مقرر به پایان رسید خود را 2019 فصل در 1 بازی از لیگ ملی بخش سری.

“این چیزی است که من به یاد داشته باشید” Snitker گفت: از مارتین تا کنون. “آن را مانند او قبل از او صدمه دیده در پلی آف. اگر او سالم باقی می ماند و او را به عنوان خوب به عنوان آن می شود.”

شایان ذکر است که Acuna رسیده پایه دو بار. او 2-برای-24 ورود به بعد اما رفت و خاص سوم زمین باز یافته سه شنبه. او و بریوز نگران خود را شروع کند.

و بله برای کسانی که کنجکاو آستروس – گران برای ثبت نام سرقت رسوایی لرزاند که بازی بیس بال, چشم انداز – هو شد و با کف دست در طول بعد از ظهر. آن بود که خود را اولین و تنها سفر به CoolToday پارک. بریوز میزبان Astros آخر سریال از فصل به طور منظم سپتامبر. 25-27.

بریوز سفر به فورت مایرز در روز چهارشنبه به صورت دوقلو – و شاید دوست قدیمی جاش دونالدسون. حداکثر سرخ شده شروع خواهد شد بازی با کوزه جاش Tomlin و ویل اسمیت همچنین به نظر می رسد. Acuna, Albies, Marcell Ozuna و آدم دووال در میان بازیکنان موقعیت برنامه ریزی برای سفر ساعت های جنوب.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im