بریوز, بازیکنان ترک فلوریدا به عنوان MLB تعلیق بهار عملیات

MLB اعلام کرد آن را به حالت تعلیق تمام بهار آموزش عملیات موثر جمعه شب. فرمان می آید یک روز پس از MLB لغو آن نمایشگاه های نجومی و اعلام فصل به طور منظم خواهد بود با تاخیر حداقل دو هفته به دلیل شیوع کروناویروس.

بازیکنان داده شد سه گزینه: رفتن به خانه خود را به طور منظم فصل شهر به یک offseason خانه و یا ماندن در زمستان-آموزش شهرستانها. چند بریوز بازیکنان در حال حاضر به ترک بندر شمالی فلوریدا.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

MLB را اعلام ساعت پس از درخواست مدیر کل Alex Anthopoulos صحبت با خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. او تایید کرد این تیم در نظر گرفته شده برای اقامت در فلوریدا و کار کردن. بریوز برگزار نور تمرین روز جمعه را دو روز آینده به عنوان امکانات خود را تحت یک “تمیز کردن عمیق.” آنها برنامه ریزی شده به reconvene دوشنبه.

که دیگر نمی خواهد در این مورد. پس از مکالمات بین MLB و اتحادیه بازیکنان, بازیکنان بودند قدرت را به تصمیم گیری آنها خیال بهترین. بسیاری از بازیکنان تا به حال بنا به گزارش ها ابراز نگرانی بیش از ماندن در فلوریدا یا آریزونا و می خواستم با خانواده خود را.

“من فکر می کنم هر کس می داند در این شرایط” Anthopoulos گفت: پیش از آن در روز. “هیچ کس تا کنون با آن روبرو هر چیزی شبیه به این. همه چیز سیال و همه چیز در حال تغییر است.”

با توجه به زمان آن طول می کشد بازیکنان و به طور خاص کوزه به آماده برای فصل به طور منظم آن را تبدیل به طور فزاینده ای بیشتر به احتمال زیاد فصل با تاخیر فراتر از دو هفته است. MLB اعلام به معنای مارس 9 بود که ممکن است اولین تاریخ شروع اما با برخی از ورزشکاران در حال حاضر خود را ترک بهار-آموزش سایت که امکان بسیار بعید است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de