بریوز چشم انداز جلب آبهای توطئه با ترکیبی از استعداد و با تکبر راه رفتن

حداقل یکی از آنها ظاهرا در حال حاضر eyeing قفل در محل باشگاه وانجمن و برنامه ریزی کوتاه کردن مو در خانه باربر.

تری پندلتون و سپس Braves ” نیمکت مربی و در حال حاضر دستیار ویژه برای تیم میدارد داستان:

“(ضربه مربی) Kevin Seitzer طبقه بالا می آید. من وجود دارد انجام صف و او می گوید ما باید outfielder پایین وجود دارد که گفتن بابی Cox او را برای رفتن به لیگ های بزرگ در چند روز در راه او را به صحبت کردن. این خنده دار بود.

“که برای اولین بار بود که من شنیده ام از درو بود ،

برداشت اول: مرد جوان از Etowah عدم نیست برای اعتماد به نفس. او به خود assuredness چه التون جان به بال و پر.

برای دوم و سوم برداشت بیش از حد.

امروز شما در پیدا کردن آب در میان 40 چشم انداز در بیس بال توسط خود انتشارات بزرگ است که به نحوی زندگی را انجام می دهند که. او را سمت راست وجود دارد در پشت بریوز’ دیگر hotshot جوان outfielder Cristian Pache. در یک نظرسنجی از مدیران توسط MLB خط لوله آب نامگذاری شد underrated ترین چشم انداز در بازی. فقط 21, او در یک مسیر سریع که ممکن است زمین نمی او در آتلانتا کاملا در عین حال در این فصل است. او شروع به این بهار آموزش شده است pretty — از طریق اواسط هفته او 1-7 در صفحه با پنج strikeouts در نه صفحه ظاهر. هنوز, این نوع مرد جوان شما معمولی بگویید برای گرفتن یک شماره و صبر خود را به نوبه خود.

یک بار لیگ ملی MVP که یک زن و شوهر از سال پیش تا به حال شناخته شده است به خود جلب کرد آب از آب گل آلود در حال حاضر یکی از بچه بزرگترین طرفداران. پندلتون کار او را طول می کشد به طور منظم حلقه از بریوز’ minor league اردوگاه که در آن او می سازد پل با تعدادی از این تیم را بازیکنان جوان. به دیدن او پرسه زدن در پشت زمینه در اینجا از صبح تا بعد از ظهر اواسط خوشبختانه در ترکیب با این اثبات نشده تشکیل نشده جوانب تایید چقدر پندلتون در آغوش این آموزشی چیزی.

او و آب های جعلی تقریبا فوری اوراق قرضه است که فراتر از معمول ساعت کار. “من برخی از متون در طول زمستان من برخی از فیلم ها در طول زمستان هنگامی که او مشغول کار بر روی جرم” پندلتون گفت. “ما در تماس باشید. همسر من در حال حاضر ادعا کرده او را به عنوان یکی از ما — (و گفت:) ” آه چه پسر من در حال حاضر انجام?'”

پس از یک سال از کار با آب پندلتون در بر داشت خود را رفتن به بریوز برخورد مربی و بازبینی که اولین مکالمه آنها تا به حال در مورد یک نوجوان مشمول. “من راه می رفت به Seitz و گفت:” این بچه نبود دروغ گفتن است. همه چیز او به شما گفت که او در تلاش برای انجام ” پندلتن به یاد می آورد.

“او یک ویژه بچه. او نیاز به کمی توجه بیشتر در زمان, اما او به معنی خوب. او را تبدیل به یک واقعا خوب هم تیمی او تبدیل به یک خوب ballplayer و جهان در حال رفتن به آن را ببینید به زودی. این نوع از استعداد او است.” که از 15 سال عمده-اتحادیه که فقط ممکن است کمی می دانم چیزی در مورد آنچه در آن طول می کشد به هر دو طریق شکستن و سپس چوب در اطراف در حالی که در آن سطح است.

فقط تماشای آبهای حرکت دوم خود را بزرگ-لیگ برتر بهار اردوگاه مطالعه در undisguised جاه طلبی. راه او را حمل خود را با راحت پرسه زدن از کسی که معتقد است به DNA خود را که او به آن تعلق دارد در اینجا است که تقریبا دلیل به اندازه کافی برای ترویج او. پانسمان در آن طرف اتاق مخالف که در آن تاسیس عمده leaguers اقامت, آب برگ کمی شک او در نظر دارد برای حرکت به بالا و اجاره منطقه بسیار به زودی.

شک ؟ او انجام نمی دهد شکی نیست.

“نه” آب گفت: وقتی پرسید که آیا او تا به حال رنج می برد که از آن رنج.

“همیشه از من پیش نویس این است که یکی از آن چیزهایی که من برای امضا. من که قرار بود به آن را 100%; من که قرار بود برای رفتن کامل پدال به فلز. این نوع از چیزی که من انجام داده ام. هنگامی که شما شروع به بازی با شک شما شروع به مبارزه از آنجا که شما در حال شروع به فکر کردن در مورد که فیل در اتاق است. این سخت است که شما در حال شک به خودتان فکر نمی کنم که در مورد شک در طول بازی. من واقعا نمی خودم شک بیش از حد پس از شروع نرم افزار توپ و من فکر نمی کنم که شروع به انجام آن در حال حاضر.”

در نظر گرفتن شلاق-پاسخ هوشمند آب داد به یک سوال در مورد ادراک شده با تکبر راه رفتن از پشت در بریوز ریز ریز کردن متحرک در ماه ژانویه است.

برخی از اعتماد به نفس بسیار خالی کالری است. اما در آب’ مورد او می گوید یک مورد قانع کننده برای مطلق نیاز به قدم زنی با تبختر.

او ممکن است جوان. او ممکن است می دانم که هیچ چیز از زندگی در bigs. هنوز آب اجرا می شود عمیق:

“ما بازی یکی از سخت ترین بازی در جهان است. ما بچه ها پرتاب 100 مایل در ساعت در آمریکا. ما باید بچه ها مثل رونالد Acuna کودی Bellinger مسیحی Yelich. اگر شما فکر می کنم که من می خواهم به قادر به بیرون رفتن وجود دارد و رقابت با آن ها نمی شود اعتماد به نفس در توانایی شما دیوانه. چون اگر من در خارج وجود دارد با اعتماد به نفس دانستن و یا فکر کردن به خودم که ‘OK من در این زمینه” و سپس من قصد دارم برای شروع بازی دفاعی یا من ممکن است فقط نوع در حال حاضر.

“اما هنگامی که شما را از خود راضی با تکبر راه رفتن در این زمینه با شما, آن را تقریبا باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما را در کنترل هستید. و هنگامی که شما در کنترل شما یک رانندگی ماشین.”

در آغاز بهار سال گذشته پندلتون گفت: بریوز اعتقاد آنها می تواند ارسال آب به تنها یک ایالت فلوریدا در لیگ. اما او نشان داد به اندازه کافی که او شروع سال در دو-یک سی سی پی است.

وجود او ضربه .319 در 108 بازی با .847 OPS بود و به نام جنوب MVP لیگ. او تا به حال 35 دونفره و نه سه برابر با پنج خانه اجرا می شود (آیا ما به ذکر او سریع؟).

ارتقا به سه گانه-A Gwinnett او ملاقات برخی از استرن مخالفان از این تبادل وجود دارد. پایین رفت و متوسط (.271 در 26 بازی). تا رفت strikeouts (43 در 119 صفحه ظاهر).

“من با فروتنی کمی در Triple-A, اما خوب بود,” او گفت:. “این به من اجازه داد واقعا ارزیابی من بازی و دیدن آنچه که من نیاز به کار و نگاهی که به offseason و آماده برای کمپ در این فصل است.”

پندلتون نمی توانید رای بدهید در مورد آب’ عادات کار خود را به طور مستمر اضافه کردن چند پوند عضله به خود قاب — توضیح می دهد که چرا این دو همچنان به دریافت هست. پندلتون است با افتخار مدرسه قدیمی. او نمی خواهید به اتلاف وقت خود را در هر hotshot که احساس می کند به عنوان یک اسمی در لیگ باشگاه وانجمن.

“من از مردم می گویند او یک کمی جیک جیک جونز در او” پندلتون گفت. “منظورم این است که مردم فکر می کردند اولین بار آنها را ملاقات کرد جیک جیک کردن است که این خود راضی شخص? هیچ هیچ هیچ. که از خود راضی اعتماد به نفس. یک تفاوت وجود دارد. جلب حمل که او حامل خود راضی اعتماد به نفس. در اینجا یک پسر که می داند که آنچه او می خواهد انجام دهید و چگونه او می خواهد به انجام آن است.”

چنین مقایسه تغذیه گرسنه جوان ballplayer.

به خصوص یکی که در بریوز’ حوزه نفوذ و در نتیجه کاهش یافت و تحت جونز’ طلسم. مشتاق سوئیچ-hitter, آب ناتوان بود به مقاومت در برابر.

“فقط به تماشای (جونز) سازمان دیده بان آنچه او می کند و چگونه او قادر به انجام آن از هر دو طرف از صفحه من فکر نمی کنم کسی بهتر به تماشای” آب گفت.

“او قطعا یک پسر, من می خواهم به نوع مدل خودم بعد از توجه به, چرا که او آن را انجام داده و او آن را انجام داده در بالاترین سطح است.

“او یک Hall of Famer و در پایان روز که نوع هدف من به عنوان یک Hall of Famer و کمک به آتلانتا بریوز, پیروزی, و این دقیقا کاری است که او انجام داد.”

هرگز اجازه دهید آن را می شود گفت که او قصد دارد کم است. آب به طور طبیعی به دنبال خواهد سطح خود را.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>