بریوز Q&A: پادشاه فلیکس درو آب و به دنبال در آینده

سلام همکار قرنطینه علاقه مندان به ورزش. هفته گذشته من به میدان فرستاد سوالات در توییتر مربوط به — شما آن را حدس زده — بریوز. در زیر یک تعداد انگشت شماری من پاسخ در حال حاضر. وجود دارد قطعا بیشتر خواهد بود Q&A را در آینده پس tweet @GabeBurnsAJC یا ایمیل [email protected] و امیدوارم ما به سوال شما.

و قبل از ما شروع, مثل همیشه, من آرزو می کنم همه سلامت خوب در این زمان تلاش. من امیدوارم که مقالات مانند این می تواند یک انحراف از واقعیت فعلی ما. ما همه به دنبال به جلو به روز ما می توانیم ورزشی بیشتر به طور جدی دوباره.

س: اگر بیس بال در واقع می آید و کول Hamels سالم است وقتی با این رزومه آیا شما هنوز هم فکر می کنم پادشاه فلیکس (هرناندز) باعث می شود تیم ملی?

یک: من انجام دهد. من احساس نمی Hamels سلامت به عنوان یک عامل مهم در فلیکس تصمیم به عنوان برخی معتقد بودند. اگر هرناندز نشان داد او تا به حال چیزی در سمت چپ — و آن را شبیه او بود — او می خواهم این تیم است. اگر او نبود, آنها می خواهم او را قطع سست است. خط پایین این است که خود را 1 میلیون دلار بود و کم هزینه برای پوشش نوبت در حالی که کایل رایت و مانند ورود جزئی-لیگ فریم.

اگر وجود دارد یک فصل ما نمی دانیم که چگونه بوت زمستان آموزش کار خواهد کرد. لئو Mazzone به من گفت که کوزه نیاز حدود سه هفته است. فهرست اسامی را هر آينه گسترش برای حداقل بخشی از کمپین ترک کمتر فوری تصمیم گیری های دشوار. بنابراین من فکر می کنم هرناندز باید بخشی از بریوز’ باز کردن چرخش اما حدس می زنم احاطه شده است عدم قطعیت.

اگر ما یک فصل از آن خواهد شد بر خلاف هر چیزی که ما قبل از دیده می شود. بنابراین پیش بینی فهرستی از نقش ها و طرح عملا بی فایده در حال حاضر. من پایان این گفت: من احساس هرناندز ساخته شده این تیم چرخش و تاخیر به سرقت از ما چه می تواند بوده ام بسیار شسته و رفته داستان (بریوز شد و حتی برنامه ریزی برای بازی در سیاتل در اوایل فصل).

س: چه شد تا با (درو) آب در بهار آموزش ؟ من تو را دیدم او را بازی در پنج بازی. او برتری دارند در صفحه. آیا شما آن را پیدا کردن در مورد?

یک: Nope هر چند آن را تایید آنچه که ما در حال حاضر می دانستند: آب نیاز به قطع کردن strikeouts. این خودنمایی نقص در غیر این صورت بازی هیجان انگیز است. با وجود underwhelming در خفاش (4-برای-24 با 14 strikeouts), من می خواهم بگویم آب بیرون آمد از اردوگاه قابل توجه در مورد هر راه دیگر. رفتار و شور و شوق ظهور به هر کس که او مواجه می شوند.

اگر او خود را به انجام برسانند بالقوه که آغاز می شود و به پایان می رسد با توانایی های خود را برای کاهش آن K-اعداد. هر چیز دیگری – خفاش سرعت پا با سرعت نگرش بیس بال IQ — وجود دارد. او تنها 21.

من توصیه استیو هامر قطعه در آب است که به کنکاش خود استعداد منحصر به فرد-شخصیت دسته کوچک موسیقی جاز.

س: چه خواهد شد Braves خود نگاه کنید مانند در 2-3 سال آینده?

A: آسان پاسخ: Cristian Pache در مرکز رونالد Acuna در حق درو آب در سمت چپ. که همچنین likeliest نتیجه. شاید وجود یک سناریو بریوز مقابله با یکی از دو چشم انداز خود و جایگزین با یک عامل رایگان و یا تجارت و کسب اما پول هوشمند است که در آن سه نفر رومینگ Truist پارک 2022.

من به این می گویند: من انتظار ندارم که Pache یا آب و ستد می شود. اما اگر یکی بودند برای رفتن اعتقاد کلی به نظر می رسد که آب بیشتر مصرفی. دوباره من استرس من نمی بینم یا نقل مکان کرد و در هر زمان به زودی, اما اگر بریوز واقعا احساس آنها می تواند به دست آوردن کسی که باعث می شود نهایی تفاوت هرگز به شما می دانم. به یک صفحه از ژاک لاو راهکار من بپرسید aggregators اجرا کنید که با بیانیه. من فکر نمی کنم یا معامله می شود و که نبود یک گزارش.

س: آیا شما فکر می کنم (کایل) مولر یک فرصت به مانند (مدیسون) Bumgarner بر روی تپه و در خفاش! BP خود بود سرگرم کننده به تماشای!

یک: ما به شوخی میگویم که اگر مولر پارچ کار نمی کند مولر موقعیت بازیکن خواهد بود به راه انداخته است. اما این سخنان ریشه در حقیقت. اگر شما فقط به تماشای خود حلاجی شیوه شما می خواهم فکر می کنم او یک outfielder. آخرین بار او در یک موقعیت بازیکن خود را از سال آخر دبیرستان که او ضربه .396 با 15 homers.

به عنوان یک پارچ او فیزیکی نمونه که بسیار تصفیه شده به عنوان بهار آموزش نشان داد. این بود که من نوشتم خیلی چیز وحشی-esque. مختصری حجم نمونه نشان داد او هنوز آماده نیست که کاملا خوب است.

صعودی بسیار زیاد است اما واقعیت این است که بازیکنان با چنین سقف اغلب نمی توانید وجود دارد. در مولر را مورد او یک بچه خوب و یک کارگر که قرار داده شده در ایده آل توسعه محیط زیست است. که شروع به تشویق.

ما وراجی و در مورد بریوز’ جوان کوزه اما فضای رقابتی واقعا کمک می کند. هر مرد از مایک Soroka به رایت به ایان اندرسون به مولر به ارمغان آورده است آن را بیش از چند سال گذشته است. شما نمی توانید یک ماهی بزرگ در یک حوض کوچک در بریوز’ سیستم.

س: در مورد بدترین سناریو که در آن در حال حاضر برنامه ریزی رایگان عوامل قادر به حرکت با امکان بازی یک بازی در این فصل چه در حال حاضر اولویت این تیم نیاز به پوشش می دهد ؟ Ex. – فردی فریمن پر از w/ یک سال از پیشرفت از دست داد برای Pache, 3B نبرد ،

یک: من در نظر گرفتن این فرصت را به نگاه به آینده در کنار offseason که هم می آید پس از مختصر از مبارزات انتخاباتی و یا هیچ در تمام. بدون در نظر گرفتن سن و قرارداد رو به جلو حرکت از یک سال.

Marcell Ozuna شد. بریوز می تواند به او اجازه دهید راه رفتن و جایگزین کردن او با آب و یا Pache (به عنوان فرض برنامه). اما در حال حاضر آنها ممکن است دریافت حجم نمونه آنها می خواهم امیدوار به ارزیابی از هر دو چشم انداز. Ozuna نمی شود تمایل به نگاهی دیگر-سال ارائه دهد هر چند او ممکن است مجبور به.

Hamels خواهد رسید بازار با بریوز احتمالا هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه آمادگی خود را جوانتر استارت برای بزرگتر نقش (به خصوص در صورت لغو نجومی). علامت Melancon و شین گرین قرارداد منقضی پایان دادن به این نسخه از این تیم سنگین اغل گاو یا حشم سرمایه گذاری است. دارن o’day نیز 3.5 میلیون دلار تیم گزینه است.

تایلر گل و نیک Blackburn در دسترس خواهد بود دو مهم clubhouse حضور که در گرگ و میش از حرفه خود. بریوز ممکن است به پیشنهاد هر دو خداحافظی ترک و رهبری درجه اعتبار ساقط است. در مورد ابتلا به آنها نمی بانک در شیا Langeliers برای شروع فصل آینده پس از یک شریک با تراویس d’Arnaud خواهد بود در لیست خرید.

آن را دشوار است به آنچه بریوز را “نیاز” پس ما نمی دانیم که چگونه خود را داخلی گزینه های توسعه. هنوز هیچ کمبود وجود دارد از عجایب.

من شک دارم که آنها می خواهید به رول از Acuna-Pache-آب برای روز افتتاحیه در 2021. آنها نیاز به یک جانباز گیر. من فکر می کنم چرخش احتمالا می تواند با استفاده از یک پسر خوب, Hamels. این ترکیب ممکن است نیاز به پاک کردن hitter وظیفه. به عنوان با استعداد و خوبی مواجه نگردند این تیم وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها به شغل دست به برخی از این بازیکنان جوان است.

تنها چیزی که من می گویم برای اطمینان در مورد آینده offseason: ما بحث خواهیم کرد فریمن. خود معامله منقضی پس از فصل آینده است. هر دو طرف احتمالا ترجیح می دهند یک فرمت در محل قبل از فصل آینده است. فریمن می خواهد به یک عمر شجاع و سازمان می خواهد او را به یکی. به طوری که شما در جایی در تیم خود کرد.

س: شما چه رویای صف و شروع چرخش برای 2021?

یک: ما باید مقدار زیادی از زمان پخش میکنم همراه با بیس بال فانتزی ایده.
1B: فردی فریمن
2B: Ozzie Albies
3B: Austin رایلی
SS: Francisco, Lindor
LF: Marcell Ozuna (در یکی دیگر-سال معامله; در غیر این صورت محوری به دیگری کوتاه مدت گزینه)
CF: Cristian Pache
RF: رونالد Acuna
C: Travis d’Arnaud

من فکر نمی کنم بریوز را زمین Lindor اما شما گفت: “رویا است.” برای من او بهترین بازیکن است که شما در واقع در دسترس است در 12 ماه آینده. این بیشتر یک عهد به Lindor با عظمت تر از کیفرخواست در Dansby سوانسون بود که ورود مهم سال است.

می تواند آنها را دوباره ثبت Lindor? بریوز هرگز یکی برای dishing از آن می پردازد. اما آنها در یک موقعیت منحصر به فرد با Acuna و Albies تحت-بازار قراردادهای, و من احساس می کنم این یک سناریو می تواند نیش گلوله و پرداخت یک بازیکن 200 میلیون دلار به علاوه معامله است.

که گفت:, آنها احتمالا نمی خواهد, برای بهتر یا بدتر. و به عنوان بیس بال در ادامه برای اثبات این تعهدات هستند به ندرت برای بهترین. خواهد Lindor یا مشابه بازیکن ارزش دستیابی به این فرض شما هیچ شات در امضای مجدد او ؟ شاید. بستگی به وضعیت شما و فلسفه است.

ضمنا اتمام 2021-22 رایگان-نماینده کلاس shortstops: Lindor کارلوس کوریا, Javier Baez, Trevor داستان و کوری Seager. این کلاس دارای نام های بزرگ فراتر از آنها هم از جمله کریس برایانت مایکل Conforto, تامی Pham, سار Marte, Salvador پرز, Anthony ریزو کایل Schwarber نوح Syndergaard حداکثر Scherzer کوری Kluber, زاک Greinke و کلیتون Kershaw. نولان Arenado خود بارها اشاره شده انتخاب کردن.

بنابراین اگر بریوز تصمیم به کانال درونی خود یانکی ها و پرتاب عمده پول نقد در somebody در سال آینده — هنوز هم بیشتر از رویا احتمال — که ممکن است در زمستان. نگه داشتن در ذهن فریمن نیاز به یک فرمت در آن زمان. مایک Foltynewicz نیز یک عامل آزاد است.

همانطور که برای چرخش من ترجیح می دهم برای اضافه کردن یک مرد از Hamels’ ilk اما فصل پایان من احساس خوبی در مورد این وطنی ،
SP1: Mike Soroka
SP2: حداکثر سرخ شده
SP3: Mike Foltynewicz
SP4: Kyle رایت
SP5: Ian Anderson

شما می خواهم که دو کوزه — Soroka و اندرسون — که می تواند واجد شرایط شماره 1 (Soroka در حال حاضر است). Foltynewicz سقف بالا است و طبقه پایین اما شما قطعا احساس خوبی در مورد او را در وسط خود را به چرخش. سرخ شده است, بدترین حالت جامد 3. رایت یک کارت وحشی اما من هنوز هم اعتقاد قوی.

شاید شما را به یک بازی برای مایک Clevinger و یا دیگر منادی استارت. اما در یک دنیای ایده آل من فکر می کنم بریوز’ چرخش در می آید از درون اجازه می دهد آنها را به عنوان مکمل جرم خود را از خارج است. سپس دوباره, شاید همه چیز را هلویی هجومی که در این صورت با اضافه کردن یک خط مقدم استارت می تواند به شما فشار بیش از بالا. گزینه های خوبی هستند!

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Gabriel Burns

گابریل می سوزد

گابریل سوختگی است بریوز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de