بریوز’ درآمد افزایش به $476M در سال 2019; هزینه های بیش از حد

مالی نهایی تعداد در سال 2019 بریوز.

بریوز’ درآمد افزایش یافته و به یک حق رای دادن-ضبط $476 میلیون سال گذشته تا 8 درصد از $442 میلیون سال قبل با توجه به نتایج مالی افشا چهارشنبه توسط تیم صاحب آزادی رسانه ها.

این شرکت نسبت به افزایش بالاتر حضور و رشد در محلی و ملی, پخش, حقوق هزینه.

اما آزادی رسانه ها نیز گفت: افزایش درآمد “بیش از جبران رشد در هزینه های عملیاتی.” بنابراین بریوز’ سود عملیاتی قبل از استهلاک و استهلاک — متداول ترین اندازه گیری از ورزش حرفه ای حق رای دادن عملکرد مالی — $بود 54 میلیون سال گذشته از $94 میلیون سال قبل این شرکت اعلام کرد.

آزادی نسبت کاهش در سود به “بالاتر, بازیکن, حقوق, افزایش, بیس بال, هزینه های عملیات مربوط به بهار جدید مرکز آموزش عالی و بازیکن هزینه های توسعه و افزایش تعهدات MLB درآمد های طرح و بالاتر امتیاز-هزینه های مربوط با توجه به افزایش حضور و غیاب.”

بریوز هزینه بالغ بر $422 میلیون دلار در سال 2019 قبل از استهلاک, استهلاک و انبار مبتنی بر جبران خسارت در مقایسه با $348 میلیون دلار در سال 2018 است.

پس از حسابداری استهلاک, استهلاک و سهام جبران هزینه های بریوز نشان داد از دست دادن 32 میلیون دلار برای 2019 در مقابل سود 8 میلیون دلار در سال 2018 آزادی گفت.

افزایش درآمد ادامه یک روند و پس از این تیم نقل مکان کرد و از ترنر زمینه به SunTrust پارک (در حال حاضر Truist پارک). بریوز’ 2019 درآمد حاصل از $476 میلیون بود تا 82 درصد از درآمد حاصل از $262 میلیون در سال 2016 نهایی خود را در فصل ترنر زمینه است.

از بریوز’ 2019 درآمد $438 میلیون در آمد از منابع بیس بال و $38 میلیون از املاک و مستغلات توسعه است. بیس بال درآمد از $404 میلیون دلار در سال 2018 و توسعه درآمد بود و تخت “با وجود عدم درآمد از مسکونی بخشی از باتری … با توجه به فروش آن در اکتبر 9, 2018,” آزادی رسانه ها گفت.

بریوز’ بدهی در پایان سال گذشته بود $559 میلیون دلار 540 میلیون سه ماه قبل است. بدهی تا حد زیادی ناشی از ساخت و ساز ورزشگاه و ادامه توسعه مجاور با استفاده از مخلوط پیچیده باتری آتلانتا.

بیشتر به آمده در این داستان.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>